Тема обговорення: Звернення до Андрія Ярославовича Оленчика..
Автор теми: Іван Вишневський
Останні зміни: 17.06.2004 в 19:49:05.
Відповідей: 8


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


[Анонiм] ( 17.06.2004 в 19:49:05 ) [вгору]

УКРАЇНСЬКА ФІНАНСОВА ГРУПА- Приват - такаж сама фірма чи то філіал ічнує і в м.Тернополі по вул. Руська, 23 кім.702, тел: 52-00-80. Чи реально вони можуть надати ці послуги які рекламують, чи це знову "піраміда" своєрідна ??
Вони говорили що їхній офіс центральний знаходиться в м. Віниця, і засновниками є українці та поляки, і що в Польщі подібна структура вже існує 13 років.

Василенко Оксана ( 17.06.2004 в 10:51:07 ) [вгору]

Расскажите, пожалуйста, на каких условиях, например, можно оформить расстрочку на 2-х комнатную квартиру (сроки, платежи, (ВСЕ ПЛАТЕЖИ!!!), проценты, вс-все-все!!!
Спасибо

Алиса ( 6.05.2004 в 22:26:22 ) [вгору]

Сегодня я была в офисе УФГ "Приват" в г.Хмельницком.Никакой очереди нет вообще.Сидит девочка за столом ,в углу парень.Сложилось впечатление, заключи договор,заплати деньги , завтра прийдешь - их нет, и где их искать не знаешь.Как раньше,когда были всякие трастовые компаниии.И очень просто все.А бесплатный сыр только в мышеловке.

Андрій Оленчик ( 20.04.2004 в 15:43:59 ) [вгору]

Інформацію прийнято.

Vlad K'vin ( 20.04.2004 в 14:09:16 ) [вгору]

позвольте ремарку: "для збору коштів і фінансування будівництва" необязательно создавать ФФБ (ФФС - на русском), КСы могут работать на основе ссудно-сберегательных счетов (сейчас уже при наличии лицензии).

Іван Вишневський ( 20.04.2004 в 08:08:44 ) [вгору]

Андріє Ярославовичу, дякую за швидку і повну відповідь. В цьому випадку, як говориться: "За державу обідно". Адже через такі "компанії" падає рейтинг всіх спілок, і ще тяжче стає пояняти вкладникам, що ми не такі.
Адреса Української фінансової групи - Приват: м. Хмельницький, вул. Соборна, 11, к. 210 (готель "Колос" коло овочевого ринку). тел. 8-0382-75-75-57.
В рекламі пропонують гроші на купівлю квартири, будівництво будинку. До речі про те, що для збору коштів і фінансування будівництва необхідно створювати ФОН чи ФФБ, їх працівниця почула від мене в перше, і сказала - А мені начальник такого не говорив.

Андрій Оленчик ( 19.04.2004 в 20:09:36 ) [вгору]

Ваша стурбованість мені зрозуміла. На жаль, кількість і масштаби діяльності "фінансових пірамід", "конвертаційних центрів" тощо під вмвіскою КС первершує найпесимістичніші прогнози. Це справжня війна, пане Іван - війна без компромісів і правил. І ми воюємо, як можемо. От тільки підтримка з боку нормальних КС слабувата. Ніби це і не їх справа і мова йде не про їх майбутнє та репутацію всього руху. Ми однозначно впораємся і самостійно, але витратимо на це набагато більше часу і встигнемо вчасно не всюди.
Щодо КС "Всеукраїнський кредит". За результататми проведеної нами перевірки діяльності даної КС Держфінпослуг вжито захід впливу у вигляді Розпорядження про усунення порушення законодавства, згідно якого з 24 березня 2004 року КС "Всеукраїнський кредит" зобов'язана була негайно припинити прийняття членів, що не проживають в місті Києві або не є працівниками підприємства "Автоклуб". Це, безумовно, стосується і мешканців міста Хмельницького. В свою чергу, на виконання зазначеного Розпорядження КС видала внутрішній наказ, яким визнала правомірність вимог Розпорядження та зобов'язалась неухильно їх дотримуватись.
Таким чином, якщо у Вас є підтвердження того, що насправді наше Розпорядження порушується в Хмельницькому, прошу невідкладно їх надати і ми відрагуємо швидко і адекватно.
Щодо "УФГ-Приват", то я вже передав відповідну інформацію колегам у Департамент нагляду за фінансовими компаніями, але, якщо це можливо, їм потрібно трохи більше деталей (адреса, телефони, послуги, що пропонуються тощо).


[Анонiм] ( 19.04.2004 в 17:10:51 ) [вгору]

продовження..
фонд 20500 грн. (дані з Статуту, який мені дали - чого не було в КС "ВК").
Незважаючи на те, що вони управляють фінансовими активами (розподіляють кошти між учасниками групи) вони не зареєстровані як фінустанова, ліцензій немає . Дати отримання кредиту ніхто не каже.
Звісно людина повинна сама уважно читати, те, щопідписує, але не всі уміють уважно читати. Невже комісія, після стількох розмов про "Всеукраїнський кредит" не може його прикрити?

Вдячний за увагу,
Вишневський Іван.

Іван Вишневський ( 19.04.2004 в 17:04:17 ) [вгору]

Андріє Ярославовичу, ще з минулого року на форумі та семінарі у Львоі неодноразово порушувалась тема КС "Всеукраїнський кредит" (далі - КС "ВК"). Ви писали, що ними займається прокуратура і їхня діяльність буде припинено, але цього немає.
В м. Хмельницькому КС "ВК" активно рекламує свої послуги і все більше і більше людей попадаються на їхні "привабливі" умови. Роботу свою звертати вони не збираються.
Разом з тим, місяць тому з'явилась нова подібна структура з гучною назвою "УКРАЇНСЬКА ФІНАНСОВА ГРУПА- Приват", яка "надає" кредити на придбання житла на 20 років під 1,2 - 2,58% річних. Спеціально відвідав: під дверима черга, попросив договір - замість кредитного договору мені дали договір про участь в програмі "Приват", предметом якого є надання можливості, згідно з положеннями договору бути учасником в Програмі Самофінансувальних Груп, метою якої є купівля Учасником програми товару."
Все ніби нормально, але вступний внесок - 5600 грн. Фінансова група зареєстрована в лютому 2004 р. виконкомом м. Вінниця в формі товариства з обмеженою відповідальністю за участю громадян України тьа Республіка Польща, замовлений статутний(да