Тема обговорення: Наш координатор.
Автор теми: Влад
Останні зміни: 30.06.2004 в 21:53:41.
Відповідей: 11


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Константин ( 30.06.2004 в 21:53:41 ) [вгору]

В общем "громадський" потенциал Кредитных Союзов очень велик, и если смотреть с точки зрения общественного влияния на народных депутатов и количество "голосов" имеющихся в Кредитных Союзах, то при большом, но едином мнении можно добиться любых изменений в Закон и отстаивать интересы, но для этого нужен единый "координациооный совет" (и не с большими деньгами, а именно с большим количеством членов). Ведь я уверен есть группа депутатов, которые морально поддерживают "дух кредитівок", но боятся себе и другим в этом признаться!


Володислав Сурж ( 30.06.2004 в 21:22:25 ) [вгору]

Крітерій, який можна ввести для оцінки діяльності КС - процентне відношення благодійної допомоги до витрат усього. Власне віддача громаді, членству є оцінкою сили спілки.

Володимир Кобзар ( 30.06.2004 в 19:36:07 ) [вгору]

Підтримую думку Володислава.
Кредитні спілки, які зростають шаленими темпами і за кілька років набувають тисячі членів і мільонні активи не є справжніми кредитними кооперативами.
Звісно, можуть бути і такі "кредитівки", чи, як їх правильно називає Володислав, "бізнес-спілки", але не вони є основою кредитної кооперації.
Тому мене дуже дивують ахи і надмірні радощі з приводу "великих" кредитівок, які постали за дуже короткий час.
Недовго треба думати, щоб зрозуміти - як і чому вони стали такими великими...
Але, найголовніше, щоб вони так само швидко не стали "маленькими"...
Ото буде халепа - і членам ткої спілки, і Держфінпослуг.

Володислав Сурж ( 30.06.2004 в 18:22:53 ) [вгору]

Спілки апріорі фінансово слабкі. Захист їх інтересів може здійснись через соціальну активність. Кредитування на виплат, розмита база членства, її необмеженість - шлях слабкості як фінансової так і соціальної, але на сьогодні це домінанта розвитку "кооперативного кредитного руху". Такий рух не матиме довгстрокової перспективи. На ньому зароблять капітал бізнесмени і забудуть як форму. Справжні спілки сьогодні фінсово не стійкі, соціально активні і в тіні "розстрочників", але саме вони можуть створити кооперативний рух як такий. Обмеження кількості членів, внески до фонду гарантування внесків - потрібні речі і багато чого іншого, що не буде лицеприятним для бізнес-спілок. Я цілком підтримую бізнес-спілки, треба заробляти поки є можливість, але не варт плутати це з кооперативним рухом.

Cherry ( 30.06.2004 в 13:23:34 ) [вгору]

До спілок будуть все більше і більше "з любов'ю" відноситись банки та НБУ. Якщо, дасть Бог, переживемо першу хвилю - перереєстрацію, ліцензування. Далі будуть вибори, зміна влади і за нас згадають.
Запропонують КС завести в фонд гарантування вкладників, обмежувати мінімальну і максимальну кількість членів КС (як в Росії в кредитних кооперативах), пробувати витіснити, приміром з ринку розстрочки, де на сьогодні "козир" багатьох спілок.


Володимир Кобзар ( 30.06.2004 в 12:28:25 ) [вгору]

Частково, здається, це вже відбувається.
От кілька днів тому вносилися поправки в закон, і Терьохін захищав інтереси, в т.ч. кредитних спілок (мова йшла про участь у платіжних системах).
Але його поправку провалили.
З досвіду кредитноспілкового руху США можу сказати, що й НАКСУ пора організовувати системне й ситематичне лобіювання наших інтересів, роз"яснюючи елементарні речі народним депутатам.
Поки що тут і кінь не валявся. А це (лобіювання) - потужний важіль, адже нас стає багато,і всі ми - виборці.
Зокрема, треба обговорити необхідні поправки до Закону про кредитні спілки і, наприклад, головам правлінь у всіх областях від імені сотень тисяч) членів кредитівок звернутися з проханням до депутатів-мажоритарщиків (і не тільки до них)підтримати ці зміни.

Константин ( 29.06.2004 в 21:20:57 ) [вгору]

Надеюсь, что октябрьские события не затронут ДФП, а вот банковский сектор в лице НБУ может "положить глаз" на деятельность КС и "предлагать" различные варианты регулирования Кредитных Союзов и к их словам могут прислушаться.

Андрій Оленчик ( 28.06.2004 в 15:29:43 ) [вгору]

Ну що ж, тоді Макаревичу смачного, а нам, Влад, успіхів. До жовтня ще багато часу...

Володислав Сурж ( 28.06.2004 в 12:34:07 ) [вгору]

Прогинатись, дійсно, не потрібно. Багатьом це вдається. Проте сам Макаревич веде давно вже харчові програми, хоч і є автором гарної пісні.
Вдається і, можливо, є ще до жовтня час, коли не рухатимуть кадри, встигнеться немало. Пригадую, що, оцінюючи кредитний рух Аргентини, Канади, інших, говорили: в державному органі був кооператор, тому щось вдалось, щось маємо. Маючи певну повагу до банківського нагляду НБУ (в рамках держави - не говоритиму про обласні), як професійного і достатьньо далекоглядного, можна сказати, що нагляд ДФП на сьогодні має такий же вектор. Не навричити б.

Андрій Оленчик ( 28.06.2004 в 11:36:37 ) [вгору]

Володиславу: згадайте пісню нашої молодості у виконанні Макаревича - "не надо прогибаться под изменчивый мир, пусть лучше он прогнется под нас". І як би там не було, дещо ми вже встигли і ще дещо однозначно встигнемо.
На рахунок широкої координаційної ради або чогось на кшталт цього, то це питання я обдумаю.

Володислав Сурж ( 27.06.2004 в 21:48:07 ) [вгору]

Такі держслужбовці довго не можут триматись. 1) Або їх міняють на тих, хто буде давити і давати "копійку на гора" (хоч це спілки, хоч гончарі хоч хто..), або 2) прийдеться ставати таким самому. Інших держслужба не тримає. Треба з цим погодитись, і насолоджуватись часом, коли є такий управлінець кредитних установ. Ось таке обговорення.

Влад ( 27.06.2004 в 21:32:57 ) [вгору]

Виражаю свою думку по слідуючій темі:
так як А. Оленчик терпеливо і послідовно включається в обговорення самих різнопланових спілчанських питань та охоче надає поради та рекомендації всім бажаючим - попросити його створити щось на зразок координаційної ради, чи консалтингової групи для всіх КС без винятку (член не член НАКСУ). Давайте обговоримо.