Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Кредит чи лінія.
Автор теми: Аліна
Останні зміни: 27.07.2006 в 13:09:04.
Відповідей: 3


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Аліна ( 27.07.2006 в 13:09:04 ) [вгору]

Дякую!

Малюк Вячеслав ( 27.07.2006 в 11:59:10 ) [вгору]

Згідно ст.1054 "Кредитний договір" "За кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти". (звертаю увагу на слова: "у розмірі та на умовах, встановлених договором"). Тобто, за додержання інших вимог цієї норми закону, розмір та умови встановлюються сторонами у договорі, і щоб там сторони не написали, якщо це звісно не суперечить законодавству, від того договор не перестане бути кредитним.
Про те, що таке кредитна лінія, шукайте в нормативних документах НБУ.
Раджу у договорі писати таке: " Кредит надається у формі кредитної лінії. Під кредитною лінією сторони розуміють наступне: кредитна лінія – погодження Кредитора у майбутньому без додаткових узгоджень надати Позичальнику будь-яку суму грошей будь-якими частками, або відразу всією сумою в межах зазначеної у договорі суми кредиту. При цьому, Позичальник, в межах обумовленого у договорі строку, користується кредитом, має право у будь-який час повністю або частками повертати кредит, а у разі необхідності, знову одержувати кредит". Можете записати таку норму у Положення про кредитування (у вас мабуть – Положення про фінансові послуги), а у договорі тільки посилатися на таке Положення.

Вадим ( 27.07.2006 в 09:20:26 ) [вгору]

Аліна, кредитна лінія це максимальна сума, яка може бути видана людині (траншами, чи одноразово - максимальна сума дебіторської заборгованості згідно одного договору) згідно кредитного договору де і чітко прописаний цей встановлений ліміт і умови його видачі.

Страхова компанія страхує заставу, а не кредит.
Якщо ж Ви страхуєте ризики, тоді скажіть страховій компанії, що як у випадку лінії так і у випадку кредиту, вони мають справу з Кредитним договором!!!


А взагалі, Ви "конешно" смішні, страхова компанія Вам ще шось диктує? Це просто смішно:)

Аліна ( 26.07.2006 в 19:05:40 ) [вгору]

Допоможіть будь ласка, знайти або підкажіть нормативний (законодавчий ) акт ,що регулює поняття кредитної лінії.
В чому різниця (юридична) між цими поняттями КРЕДИТ - КРЕДИТНА ЛІНІЯ .
Де це написано? - перешерстили Кодекси - не знайшли.
Страхова компанія "вперлась" що страхувала кредит, а не кредитну лінію
згідно укладеної угоди між СК і спілкою, і відмовляється відшкодовувати страховий випадок.
Юристи,будь ласка!!!!bigmir)net TOP 100