Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Юрид. та фактична адреса КС.
Автор теми: Світлана
Останні зміни: 4.08.2006 в 11:32:01.
Відповідей: 19


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Вадим ( 4.08.2006 в 11:32:01 ) [вгору]

ДФП навіть з терміном "юридична адреса" не хотіли реэструвати статут!

Малюк Вячеслав ( 3.08.2006 в 17:24:04 ) [вгору]

Місцезнаходження - це адреса адреса за якою проведено державну реєстрацію юридичної особи. Місцезнаходження, як адреса тимчасового перебування, - це адреса відмінна від адреси за якою проведено державну реєстрацію юридичної особи, але та за якою юридична особа фактично перебуває. Строк перебування не має значення.
Фінмоніторинг на відмінність від Держфінпослуг у цьому питанні діє розумно.

Cвітлана ( 3.08.2006 в 12:59:56 ) [вгору]

Вадим, а чому питання дивне? В ДФП "сказали", а яким документом?
І знову це питання постає при заповненні форми 1-ФМ по фінмоніторингу. Там є графи: "місцезнаходження" та місцезнаходження(адреса тимчасового перебування), як це розуміти? У випадку заключення договору оренди приміщення на рік - це є місцезнаходження чи адреса тимчасового перебування?



Малюк Вячеслав ( 3.08.2006 в 10:23:50 ) [вгору]

Ні не переплутали, просто не все розуміють. Так, як кажуть в ДФП, мало б бути, але досі все інакше. Згідно ч.2 ст.7 ЗУ "Про КС": "У статуті кредитної спілки обов'язково зазначаються: найменування кредитної спілки та її юридична адреса". Так що, у статуті обов`язково вказуєте саме юридичну адресу, а у реєстраційній картці, та і у інших документах, місцезнаходження.

Вадим ( 3.08.2006 в 09:36:04 ) [вгору]

Юрид. та фактична адреса КС???

Дивне питання. Наскільки мені ще місяця зо 2 тому пояснили в ДФП, то такого поняття як юридична адреса вже немає. Чи вони шось переплутали? Навіть сказали, що всім потрібно буде перероблювати статути щоб прибирити звідти термін "Юридична адреса".


Андрій Оленчик ( 2.08.2006 в 10:42:07 ) [вгору]

Ольга, сподіваюся, що так воно і буде.

Ольга ( 2.08.2006 в 09:57:54 ) [вгору]

Погано що дуже багато різних розпоряджень і КС не завжди поспівають за ними.
Безумовно якщо сперечатись з ДФП що там написано так нема коли буде працювати.

Гадаю Андрій Ярославович що нове розпорядження буде бездоганним.І не буде заганяти КС в глухий кут.

Андрій Оленчик ( 31.07.2006 в 18:35:05 ) [вгору]

На жаль, нічого досконалого в цьому світі немає. Але, як говориться, є час каміння розкидати, і є час його збирати. Зараз якраз готуються наскрізні зміни у Розпорядження №41, так шо поправимо все необхідне.
А логіка Ваша, Вячеслав Анатолійович, як правило бездоганна, на цей раз відрізняється оригінальністю. Залишимо без розгляду загальноприйняті постулати про пріоритетність спеціальної норми відносно загальної та пізніше прийнятої відносно прийнятої раніше. Не будемо також розпочинати високонауковий спір щодо того, що розуміти під документом - кусок паперу певного формату чи все таки його зміст, викладений на цьому куску паперу. Просто є ще один нюанс: в той момент, коли внаслідок змін якихось параметрів діяльності КС реалії такої діяльності перестають відповідати документам, які покликані регламентувати дані параметри, виникають додактові порушення інших норм законодавства. Я маю на увазі ті норми законодавства, які вимагають, щоби КС діяла відповідно до свого статуту та внутрішніх положень. Ну а вже повідомлення про зміни Держфінпослуг з метою коригування даних Держреєстру та наших внутрішніх файлів - арія із зовсім іншої опери.

Ольга ( 31.07.2006 в 17:36:32 ) [вгору]

Якщо добре пошукати тоу документах ДФП дуже часто зустрічаються "нестиковки".
Але на жаль завжди стрждаємо ми - КС.

Maлюк Вячеслав ( 31.07.2006 в 17:20:56 ) [вгору]

Олю, дякую! Андрій Ярославович це не вірно, бо маємо дві норми ДФП, що стосуються кредитних спілок, але одне і те саме вони регулюють по різному. Це камінь не у мій, а у Ваш город.

Андрій Оленчик ( 31.07.2006 в 13:32:50 ) [вгору]

Вірно, Ольга

Ольга ( 31.07.2006 в 13:08:43 ) [вгору]

Шановний Вячеслав!
Радчу прочитати розпорядження № 1099 і там викладено так: КС зобов*язана протягом 10 роб днів після виненкнення змін і доповнень до інформації.А інформацію Ви впершу чергу подавали в реєстраційній корочці.

Малюк Вячеслав ( 31.07.2006 в 11:33:20 ) [вгору]

Я не закликаю вас дурити ДФП, але на мою думку з юридичної точки зору ситуація зі згаданими 10 днями на повідомлення дещо інша, ніж тут подається. Для того, щоб складати хоча б акт про порушення, порушення має бути, ні як таке, що хтось щось вважає порушенням, а порушення – як юридичний факт, як порушення норми законодавства. Якщо звернутись до п.10.3 Положення про Державний реєстр чи до п.3.18 Ліцензійних умов, то у обох випадках кредитна спілка зобов'язана протягом десяти робочих днів після виникнення змін та/або доповнень до документів, поданих нею для внесення в Реєстр чи для отримання ліцензії, письмово повідомити Комісію та надати відповідні підтверджувальні документи. Тобто, перебіг десятиденного строку починається після "виникнення змін та/або доповнень до документів". З того висновок: якщо кредитна спілка щось змінює, у тому числі своє місцезнаходження, але це не призводить до змін та/або доповнень до документів, поданих нею для внесення в Реєстр чи для отримання ліцензії, такі зміни не є підставою для повідомлення Комісії. Відповідно неповідомлення про такі зміни не є порушенням п.10.3 Положення про Державний реєстр чи п.3.18 Ліцензійних умов.
Тобто, якщо кредитна спілка змінила своє фактичне місцезнаходження, але не внесла відповідні зміни до документів, то порушення згаданих п.п. 10.3 і 3.18 не відбудеться, бо залишились незміненими документи, а 10-деннний строк нема від чого відраховувати.

Андрій Оленчик ( 28.07.2006 в 19:14:18 ) [вгору]

Не бездоганний з естетичної точки зору, але цілком законний.

[Анонiм] ( 28.07.2006 в 18:42:14 ) [вгору]

Дам совет из собственой жизни - по фактическому адресу я зарегистрировал отделение КС, а по юридическому - работаю в определённые часы (там висит соответствующее объявление). Местонахождение юрлица - это место, где должно находиться лицо, выполняющее действия от имени юр лица. А я - председатель правления, и Наблюдательный совет определил во внутреннем розпорядке работы моё присутствие по юр адресу в определённые часы.
Что скажете, Андрей Ярославович, законный такой вариант развития событий?

Андрій Оленчик ( 28.07.2006 в 15:57:10 ) [вгору]

Так і буде.

Ольга ( 28.07.2006 в 12:28:07 ) [вгору]

Тоді ДФП це прогавила. Але при перевірці зроблять припис що це порушення тих норм , які я виклала вам. І скажуть що треба це виправити до якогось терміну. Але.... Змінити юридичну адресу на фактичну можливо лише на загальних зборах, які за один день чи тиждень не робляться.

Cвітлана ( 27.07.2006 в 14:55:26 ) [вгору]

Дана ситуація була з початку реєстрації спілки. Реєстраційна картка була заповнена на дві адреси.

Ольга ( 27.07.2006 в 13:19:21 ) [вгору]

Це порушення ліцензійних умов, якщо є ліцензія. І коли ви реєструвалися ви заповнювали реєстраційну картку вДФП і згідно положення про внесення інформації до держ. реєстру фін. установ КС зобов*язана повідомити протягом десяти днів про зміни які сталися. А сталося те, що в вас змінилася адреса.

Світлана ( 27.07.2006 в 11:56:17 ) [вгору]

У нас юрид. та факт. адреса різні.Свідоцтво видане на юрид.адресу, чи є це порушенням? Де це визначено?



bigmir)net TOP 100