Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Перевірка філії податковою?! Що перевіряють?! .
Автор теми: Яна
Останні зміни: 31.07.2006 в 09:28:56.
Відповідей: 1


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


[Анонiм] ( 31.07.2006 в 09:28:56 ) [вгору]

ЯК на мою думку: якщо відділення не працювало, то нічого і перевіряти. Звдідки ви можете взяти нульову касу, якщо не було ніяких рухів.

І яким чином Ви дізналися , що вони прийдуть в зимку. Можливо по законодавству існує якійсь певний період , встановлений на перевірку податковою при закритті підрозділів. Спробуйте шукати з цього боку.
Якщо ВАс відповили усно -то це одне. А якщо письмово -то чекайте.

Яна ( 28.07.2006 в 17:41:11 ) [вгору]

Шановні колеги, підскажіть будь ласка!
В кого був подібний досвід? Ми закриваємо відокремлений підрозділ, звісно знімаємо його з реєстрації в Держадміністрації, Держфінпослуг т.д. Але при повідомленні податкової, дізнаємося, що ми повинні дочекатися перевірки цього відокрем. підрозділу податковою, що буде тільки взимку. Наш відокремлений підрозділ зовсім не працював (немає ні рахунку, ні окремої каси т.ін.). Що в такому разі перевіряється при закритті?! Ми трошки панікуємо, може потрібно було якість документи по філії вести?! В нас по є тільки Положення про філію, керівник філії, відповідальна особа по фін.моніторингу і все. Може потрібно якусь "нульову" касу вести, чи щось ще "нульове"?! Бо вони прийдуть, а в нас нічого немає...
Заздалегідь вдячні за допомогу!
bigmir)net TOP 100