Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Вибуття з членів у зв'язку зі смертю..
Автор теми: Аленка
Останні зміни: 6.08.2006 в 00:04:37.
Відповідей: 2

Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |

[Анонiм] ( 6.08.2006 в 00:04:37 ) [вгору]

В КС-финансах взнос снимите на спецсчет, а в бухгалтерии перенесите его с 411 на 689. И пусть там висит, пока не объявятся наследники. Через три года спишите на прибыль - в КС-финансах со спецсчета, в бухгалтерии с 689. Если наследники объявятся, выдадите через кассу с тех же счетов.

Татьяна ( 4.08.2006 в 14:04:43 ) [вгору]

У вашего члена, который умер, наверняка есть наследники, по моему мнению вам нужно ждать полгода или сколько сейчас по законодательству чтобы объявились наследники и им вернуть взнос. Не факт, что именно так, у меня просто никто пока не умирал, Слава Богу. Думаю есть здесь кто вам возможно больше поможет, а в принципе позвоните в ДФП и вам О.Соломчак или О.Гастуляк обязательно помогут с этим вопросом:)

Аленка ( 4.08.2006 в 12:39:44 ) [вгору]

Шановні колеги!
Хто пояснить як бути. Для бухобліку і аналітики використовуємо програму КС -фінанси. Член КС помер і як повернути обов'язковий пайовий внесок . З аналітикою зрозуміло.В карточці внесли на видаток. Але при співставлені даних бухобліку і аналітики дані будуть різні. Так як людина померла, я ж не можу провести по видатковому ордеру. Є думка кинути на 377 рахунок.
В кого були такі випадкі -підскажіть будь-ласка.

bigmir)net TOP 100