Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Київський суд розглядає позов КС до ДФП про відміну Розпорядж.№5451 від 02.03.06 про внесення змін до Розпорядж. №7 від 16.01.04.
Автор теми: Малюк Вячеслав
Останні зміни: 6.09.2006 в 11:15:30.
Відповідей: 3

Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |

Немо ( 6.09.2006 в 11:15:30 ) [вгору]

Це слова мужчини.

Малюк Вячеслав ( 6.09.2006 в 10:34:51 ) [вгору]

Пане Немо. Я не буду розкривати на форумі хто криється за тим "Немо" (бо тоді у Вас на форумі не вийде розмови), але я давно і абсолютно точно знаю Ваше спражнє ім`я. А тому мені не треба демонструвати Вашу поінформованість, бо я знаю, що з цих питань вона у Вас абсолютна. Майже абсолютна, бо де у чому Ви помиляєтесь. Я нікого, нічого і ні за що не боюся. А тому я б охоче визнав, що маю до того позову чи до тієї кредитної спілки відношення. Але, насправді, ні до позову, а ні до тієї КС, я не маю жодного відношення і юридичних послуг а ні платних, а ні безплатних не надаю, і ніколи не надавав. Вашими словами: "Там теж не ідіоти сидять" і без мене. Щодо "Але ви ж не виграєте". Може й так. Але пам`ятаєте, як писав в Каменярах І.Франко: "Лупайте сю скалу..." Щодо "Але це не наша війна". А що наша? Більш того, нема ніякої війни, принаймні, ми у тому участі не берем. На нашу думку є порушення законів України, прав і законних інтересів наших кредитних спілок з боку ДФП. За допомогою закону і законними засобами ми намагаємость те припинити. То де війна?

Немо ( 5.09.2006 в 21:06:51 ) [вгору]

Пане Малюк, накінець то ми вас знову почули. Тема безумовно цікава. От тільки не зовсім ясно, до кого власне приєднатися.
Маю достовірну інформацію щодо того, чому ви маєте таку достовірну інформацію. Адже ви супроводжуєте цей позов, думається, не безкоштовно. Але бізнес є бізнес, якби не те, хто ж власне є позивачем. Якщо не помиляюся, то позивачем є "банківська" КС "Золоті ворота" (афілійована до банку "Золоті ворота"), яка умудрилася зібрати біля двох десятків мільйонів гривень депозитів і надати в кредити аж кілька тисяч гривень. Все решта - у вгадайте якому банку вгадайте для яких цілей. У змінах до розпорядження №7, про які ви згадали, з'явився один хитрий норматив, який був спеціально придуманий для "банківських" КС і який, зрозуміло, ніяк їх не може влаштовувати. Маю достовірну інформацію, що саме за невиконання цього конкретного нормативу зовсім недавно КС "Золоті ворота" було зупинено дію ліцензії. І чудесно. Бо десяток таких псевдокрелитівок уже встигли накосити і оптимізувати ресурсну базу афілійованим банкам на сотні мільйонів гривень. У банків є проблеми із регуляторними вимогами НБУ, то хай обходять їх не через штучне розплодження схемних КС. То що ви пропонуєте, пане Малюк як "відданий" кооперативній ідеї борець? Підтримати банківських заброд, які додатково опошлили і так уже затаскану брудними лапами кооперативну ідею? Боротися за свої права треба, але, думається, соратників по боротьбі слід вибирати більш розбірливо. І вам клієнтів, пане Малюк, теж. Бо як так піде, то не доведеться дивуватися, якщо ви завтра запропонуєте злитися в екстазі праведної боротьби із банальною фінансовою пірамідою.
І останнє. Якби ви на пару із вашими підопічними "кооператорами" виграли суд, то було би прикольно. Але ви ж не виграєте. Підтвердіть мою інформацію - ви ж з цим позовом морочитеся уже як мінімум місяці три. Якщо не обломаєтеся, то проморрочитеся ще з півроку. Якщо проблема є, то її треба вирішувати іншим способом, не таким безнадійним. Ми цим уже реально займаємося і схоже, що ми таки змусимо ДФП лібералізувати розпорядження №7. Там теж не ідіоти сидять і якщо перегнули палку, то, як показує досвід, на компроміс підуть. Впевнений тільки, що на компроміс по "антибанківському" нормативу вони ніколи не підуть точно. Бо як не дивно, на практиці виявляється, що державні бюрократи з їх обмежженістю, зашореністю і манією все зарегулювати значно менше страждають дальтонізмом у ідентифікації "кооперативної класики" і "псевдокооперативних схем", ніж ви, пане Малюк. Так що судіться, пане Малюк. Але це не наша війна. І від коаліцій з такими так би мовити ситуативними союзниками ми з великим ентузіазмом утримаємося.
Шкода тільки одного. Колись особисто я вважав вас, пане Малюк, одним із самих правильних і толкових лідерів нашої кредитної тусовки. Тепер не вважаю...

Малюк Вячеслав ( 5.09.2006 в 17:19:56 ) [вгору]

Маю достовірну інформацію, що кредитна спілка звернулась до суду з позовом до ДФП про визнання незаконним Розпорядження №5451 від 02.03.06 про внесення змін до Розпорядження №7 від 16.01.04. Господарський суд м.Києва 28.08.06 відкрив провадження по справі №40\422-А і призначив попереднє судове засідання на 18.09.06 о 9.30. А це значить, що всі невдоволені, всі, чиї законні права і інтереси порушено тим дурнуватим Розпорядженням, будь то кредитна спілка, асоціація тощо, зараз мають реальну можливість приєднатися до того позову і спільно відстояти свої права у суді.

bigmir)net TOP 100