Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: У нашего КС проблемы с просрочкой!!!!.
Автор теми: Виолетта
Останні зміни: 19.05.2006 в 10:01:51.
Відповідей: 17


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Малюк Вячеслав ( 19.05.2006 в 10:01:51 ) [вгору]

Незгоден з Вами Анонім.
"Працювали БЕЗ ДФП і без ЗУ "Про КС" - фактично безконтрольні." Найважливіший контролери КС - це закон і члени КС. А крім того, їх, зовнішніх контролерів,раніше, як і зараз було чимало (НБУ, податкова, прокуратура, ВБОЗ, ВБЕП тощо). Аналіз впливу ДФП на ринок фінпослуг приводить до висновку, що від ДФП значно більше шкоди, ніж користі. І перш за все, від того, що ДФП міряє всіх однією і тієюж лінійкою, нероміючи, що до різних фінансових установ, а щодо КС, то в залежності від розміру активів, складу актівів, кількості членів, ознаки членства тощо, необхідно застосовувати не одну і ту саму лінійку, а навіть різні за видом одиниці виміру.
"Кредитівка - це бізнес..." Той, хто займається кредитними спілками за таким гаслом, насправді займається підприємницькою діяьністю використовуючи недоліки ЗУ"Про КС" та паразитуючи на неприбутковому статусі КС.
"За два-три роки малих спілок не залишитсья -це еволюційний процес" Ні, еволюція тут недочого. Причина якраз у двох факторах:
1.геноцид щодо КС з боку ДФП;
2.використання підприємцями форми КС для ведення фінансово-кредитного бізнесу.
При цьому геноцид щодо КС з боку ДФП виникає, як наслідок нерозумної боротьби з підприємцями - шахраями, що використовують фому КС.
КС (українська форма за ЗУ"Про КС") - це кооперативна, самодостатня, саморегулівна та позаринкова система (ринок будь-якого КС це не більше ніж коло його членів), яка не потребує участі у будь-якій системі, за виключенням необхідності спільного захисту від регуляторів та спільного впливу на законодавчий орган з метою поліпшення законодавства щодо своєї діяльності.

Владимир Бабич ( 19.05.2006 в 09:26:43 ) [вгору]

Мы нашему работнику по безопасновти купили портативную видеокамеру, и он к заемщикам ходит только с ней...

[Анонiм] ( 19.05.2006 в 01:05:29 ) [вгору]

Не треба лити сльози. Багато спілок вже на ринку більше 10 років. Отримували допомогу від канадців, голандців ще когось. Працювали БЕЗ ДФП і без ЗУ "Про КС" - фактично безконтрольні. Кредитівка - це бізнес і елемент податкового планування. А в бізнесі закони жорсткі. За два-три роки малих спілок не залишитсья -це еволюційний процес. Про який тиск йдеться? Є декілька незрозумілих нормативів, а решта - показники нормального фінансового стану КС. Попробуйте виробництовм зайнятись.Будь-чого.Бухоблік відчуйте,податковий,ПДВ, податок на прибуток, інші збори та побори.

Надія ( 15.05.2006 в 14:17:48 ) [вгору]

Андрій Ярославович, ми вдячні Вам за те, що читаєте наші пости. Далеко не кожний чиновник переймається (в крайньом випадку намагається знати життя кредитівок не зі звітів) всіма нашими проблемами.

Я за законні способи повернення боргів. Але ж коли трапляється така "Гидота", що хочеться.... і нічого іншого не знаходиться, як шукати способи заставити рахуватись з нами.

А от ДФП може допомогти нам здорово- зменшити тиск на нас нормативами, нормами, умовами. Ось Ваша П. Адрію допомога!!!!

Ми то розуміємо, що все робится в Україні, щоб побудувати "свою ІМПЕРІЮ" на зразок Польської кредитно-кооперативного руху. Але ж для чого знищувати вже існуючі кредитіваки? Частина з них (котрі працюють в законодавчому полі)потихеньку жевріють, і можливо самі примкнуть до когось сильнішого. Не потрібно штучно стврювати ситуацію вимирання.

По -друге на ринок фінпослуг спостерігається наплив "нахрапистих", котрим ЗАКОНИ "не писані", котрих Ви не можете загнати в поле дії існуючого ЗУ "про КС" хоч би Ви створили кучу норм і Розпорядженнь - то і створюйте з ними МОНОПОЛІЮ, тоб-то диктуйте їм свої умови при реєстрації. І всім беде добре.
Ми маленькі може виживемо (якщо ДФП буде до нас лояльним), Ви ВЕЛИКІ будете жити по своїх, спеціально для цього створених законах.

Як не намагайтеся - ЦИХ НОВИХ ФІНАНСИСТІВ Ви не втримайте в намальованих для всіх рамках.
Дуже спостерігається подвійний стандарт.[Анонiм] ( 28.04.2006 в 15:48:09 ) [вгору]

Лучшая борьба с просрочкой - это действия направленные на улучшене благосостояния граждан!!! :))

С наступающим днем "мира, труда, мая и шашлыка!!!

Володимир Кобзар ( 28.04.2006 в 11:07:16 ) [вгору]

Пропоноване Влад"ом широко застосовується у польських кредитівках.
Головне, діяти при цьому виключно законними методами. І тоді й орлів з "Беркута" можна посадити туди, куди треба, за перевищення повноважень і порушення закону. А заодно - і підлого боржника.

Анонім+ ( 27.04.2006 в 21:50:54 ) [вгору]

Я к тому, что ныне заёмщик слишком умный пошёл. А если это ещё к тому бывший мент и тп. то можно нарваться на бааальшие неприятности. Знаю кучу примеров. Лучше госисполнителей прикармливайте.

Vlad K'vin ( 26.04.2006 в 13:37:42 ) [вгору]

Ну зачем же уважаемый Анонім+ перекладывать с больной головы на здоровую? Привели свой пример и советуете не применять мой; нормально, а? Так и советуйте не применять СВОЙ опыт! Т.к. мой чел не только с пистолетом не ходит, он даже кинжал об рукав не вытирает при разговоре :-), потому что у него его (кинжала) просто нет. И что в этой практике незаконного?Анонім+ ( 25.04.2006 в 19:17:26 ) [вгору]

Не раджу колегам переймати досвід Vlad K'vinа стосовно його методів ліквідації простроченої заборгованості тим радикальним методом, який він описує. Він жартує. Нарветесь на великі неприємності. Ще десь на зорі своєї кредитно-спілчанської діяльності ми запровадили щось подібне. Але у нас цим займався відставний прапорщик-десантник. Ходив до людей у формі, з законно дозволеним газовим пістолетом. Дуже ввічливо спілкувався, поки одного разу голову правління серед ночі не викликали в міліцію. В КПЗ сидів наш десантник з побитою мордою. А чого ? Він прийшов до чергового неплатника, а той викликав "Беркут". Такого на хлопця наговорив, чуть не посадили. Мали ми тоді великі проблеми. Моя порада - користуйтесь законними методами повернення боргів і не будьте жлобами, формуйте спецфонди. Дешевше обійдеться.

[Анонiм] ( 25.04.2006 в 16:01:03 ) [вгору]

[Анонiм], ти що, озвірів!!!? Нові обов`язки щодо навчання??? Ми і так змушені витратити 2400 ГРН на навчання ГП ТА ГБ!! А ти говориш про інших? А не легше розумним та навченим ГП самим обирати собі достойних і компетентних працівників? Ти мабудь не розумієш СУТІ кредитних спілок, бо ми НЕПРИБУТКОВІ. І для багатьох кредитних спілок (особливо сілських) навіть 500 грн - це чимало. А мова йде про декілька тисяч... У них місячний прибуток може бути близько 200-300 грн!..

Андрій Оленчик, не слухайте його, буль ласка! Він не знає, про що говорить... :)

[Анонiм] ( 25.04.2006 в 11:55:41 ) [вгору]

Комиссия должна обязать Кредитные союзы проходить обучение не только бухгалтеров, председателей правления, а и тех самых осіб и "кавказької зовнішності", и кредитных инспекторов (экономистов)... , чтоб было меньше проблем с просрочкой. А "обязать", потому что, каждый считает себя проффи, а потом удивляются откуда проблемы с просрочкой. Кадры решают всё! Поэтому их надо готовить (и методы могут быть разные и "кнутом и пряником").

Андрій Оленчик ( 24.04.2006 в 11:34:48 ) [вгору]

Шановний Анонім.Що конкретно мла би зробити ДФП для полегшення ситуації з простроченням? Тільки без демагогії і реально. Оскільки, софрмувати під нашим крилом народну дружину із осіб "кавказької зовнішності" чи підпорядкувати собі державну виконавчу службу ми не маємо повноважень. На конкретні пропозиції буде конкретна відповідь.

[Анонiм] ( 23.04.2006 в 15:46:16 ) [вгору]

І що тут смішного?

Дякую Владу за просвітництво.

Для того, що повернути чужі гроші всі засоби хороші-крім,звичайно кримінальних.

От як би ДФП ще якось пройнявся головною проблемою КС. А то чиновники з ДФП бачать головні проблеми в навчанні спеціалістів, з описками в звітах, з інтрументарієм -як і на чому рахувати чужі гроші, що ще придумати, щоб зробити життя КСів важким і проблематичним.

[Анонiм] ( 22.04.2006 в 12:43:28 ) [вгору]

Vlad K'vin - Гі-гі-гі!!!!! СУПЕР!!! Я ЛЕЖАВ ВІД СМІХУ! :-)))

Vlad K'vin ( 21.04.2006 в 19:00:40 ) [вгору]

Я догадывался, что Вы не в Крыму:-), а рулить самим по-любому выгоднее. Сравните: сторонние запросят у вас 50% задолженности перед Вами, которую они принесли, а своя "коллекторская" (хорошее Вы слово откопали, так эту должность и назовем;-)) служба может обойтись дешевле. Напр., у нас этим занимается чел, который оформлен на 0,3 мин. ставки (это ему на бензин), а работает он за процент от возвращенного (и это далеко не 50%). Очень важно правильно подобрать такого чела: у нас - это бывший мичман за 100 кг весом с кавказской внешностью (он родом из Баку, носит бороду, короче, вылитый чечен). И когда он приходит домой к должнику часов, этак, в 10 вечера и ВЕЖЛИВО (именно вежливо) спрашивает, почему уважаемый не отвечает на наши письма (а письмами занимаются другие люди) и ЦИВИЛИЗОВАННО (это главное мое требование) разъясняет должнику юридические последствия невозврата, вопрос - как правило - решается положительно. Натуры, особо впечатлительные, при следующих задержках (жизнь есть жизнь) звонят мне заранее: "В.Н., миленький, можно я задержусь с уплатой на (2-3-5) дней, только не присылайте Ф. (так его зовут)". Остальные начинают реагировать на письма, не дожидаясь его посещений. Такая вот скучная у нас работа ;-)

Виолетта ( 20.04.2006 в 17:28:44 ) [вгору]

Мы не в Крыму:)))Но может быть посоветуете - обращаться к сторонним или все-таки рулить самим?

Vlad K'vin ( 20.04.2006 в 17:17:18 ) [вгору]

Виолетта, если Вы в Крыму - обращайтесь ко мне ;-) Мы все эти действия, которые Вы описАли, проделываем в рамках КС. Работаем с любым объемом задолженности.

Виолетта ( 20.04.2006 в 12:31:49 ) [вгору]

Мучаемся с просрочкой. Тут недавно сообщение вышло.
РБК-Украина, 17.04.2006, Киев 14:30
На украинский рынок выходит первая специализированная структура, которая будет применять "коллекторские" технологии (от англ. collection - собирание, сбор денежных средств) - возврат долгов в отношении физических лиц. Об этом сообщил председатель совета директоров КБ "Дельта" Николай Лагун.
Н.Лагун отмечает, что учрежденная им коллекторская компания "Credit Collection Group" (ССG) основывает свою деятельность на цивилизованных методах работы с просроченной задолженностью граждан. Сначала письменное уведомление, звонки домой и на работу, затем - выезд к должнику для разъяснения ситуации и юридических последствий невозврата. Наконец, последний этап - суд и исполнительное производство.
До последнего времени о рынке возврата задолженностей можно было говорить только в отношении юридических лиц.

Не подскажете, стоит ли обращатьсся к таким компаниям, и при каких объемах задолженности!!!
Заранее спасибо!bigmir)net TOP 100