Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: резерв і регулятивний капітал.
Автор теми: [Анонiм]
Останні зміни: 17.05.2006 в 13:33:17.
Відповідей: 3


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Надія ( 17.05.2006 в 13:33:17 ) [вгору]

пані Катерино, я вдячна Вам за розяснення!!!

Може Ви будете так добрі і так же стисло і зрозуміло підскажете, що потрібно зробити і в які строки в світлі Розпорядження 5525.

Я розумію, що резервний фонд забезпечення втрат від неповернутих кредитів (РФ ЗВвНК) формується щомісячно при розподілі доходу після певного аналізу та розрахунку його величини.

Обліковець ( 16.05.2006 в 12:07:27 ) [вгору]

Как часто нужно перечислять в резерв сомнительных долгов? Раз в месяц, раз в квартал? Где написано?

Катерина Калустова ( 12.05.2006 в 10:49:21 ) [вгору]

"Если Вам кажется, что ситуация изменилась к лучшему, значит Вы чего-то не учли" - не гарантую абсолютну точність цитати, але по суті звучить саме так. Замість 3 %мінімуму введені нові обмеження: 2.2.4. Кредитна спілка може здійснювати розподіл доходу на додаткові пайові внески протягом року або розподіляти нерозподілений дохід за підсумками фінансового року на пайові внески лише за умови досягнення нормативів достатності капіталу, коефіцієнта платоспроможності, за умови дотримання нормативу прибутковості та графіка формування резервного капіталу.
Необхідно зауважити, що з 1 січня 2007 року додаткові паї, розподіл доходу на які здійснюється частіше ніж за результатами фінансового року до складу регулятивного капіталу включатися не будуть. Таким чином, розподіл проводити можна, але необхідно нарощувати регулятивний капітал за рахунок інших ніж додаткові пайові внески джерел.
З повагою, Катерина

[Анонiм] ( 12.05.2006 в 10:17:51 ) [вгору]

Шановні форумчани, підкажіть будь-ласка чи вірні мої міркування.
В положені про фінансові нормативи діяльності кредитних спілок сказано, що резервний капітал формується заграфіком передбаченим положенням..., до досягнення ним 15 відсотків.

Нічого не говориться про мінімум (3%) при якому можна роподіляти діхід на паї. Вони цим положенням зняли це обмеження, чи воно обговорються в іншому норматовно-правовому акті?bigmir)net TOP 100