Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Зміни до Положення про критерії та фін. нормативи....
Автор теми: Володимир Кобзар
Останні зміни: 14.04.2006 в 09:59:54.
Відповідей: 7


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Костянтин ( 14.04.2006 в 09:59:54 ) [вгору]

До п.В.Малюка.
Ще до засідання робочої групи пропозиції НАКСУ щодо змін були розміщені на сайті декілька годин, та раптом зникли.


P.S. Коли чекати зміни до формату програми звітності ?

Малюк Вячеслав ( 13.04.2006 в 19:32:05 ) [вгору]

До Аноніма: Щодо "1.Навіщо такі обласні асоціації, якщо вони не захищають інтереси КС ?" і згоден з Вами і ні. Бо у тих асоціацій є хазяї – їх члени - кредитні спілки. Які асоціації вони створили, яких лідерів обрали, - такий і результат мають.
До Людмили Кравченко: Щодо "жодних заперечень від інших, крім НАКСУ, учасників засідання не було". Харківська асоціація двічі 10.01.06 і додатково 27.01.06 надсилала до ДФП свої заперечення та пропозиції щодо ініційованих ДФП змін. З нашими пропозиціями можна ознайомитись за адресою: http://khacu.ho.com.ua/p12.htm А також щодо "Варто було б просто підтримати ініціативи НАКСУ" – А де можна ознайомитись з ініціативами НАКСУ щоб їх підтримати чи не підтиримати? Чому я їх не знаходжу на сайті? Невже погано шукаю? А іншого джерела у мене, як і у багатьох інших, нема.

[Анонiм] ( 13.04.2006 в 18:39:03 ) [вгору]

1.Навіщо такі обласні асоціації, якщо вони не захищають інтереси КС ?
2.Хотілося б також послухати думку ДФП.

Людмила Кравченко ( 13.04.2006 в 16:19:48 ) [вгору]

Шановні колеги!

Думаю, що всім відомо про пропозиції до Держфінпослуг з боку НАКСУ стосовно даного Розпорядження. На жаль, значну частину з них не було враховано. Більше того, на засіданні робочої групи, яке передувало винесенню змін на затвердження Комісією, за участю представників інших асоціацій, включаючи обласні, жодних заперечень від інших, крім НАКСУ, учасників засідання не було. Навіть пропозиція відкласти зміни щодо розрахунку за новими нормами регулятивного капіталу на 01.01.08 не пройшла. Натомість, пройшла пропозиція п. Владислава Гончаренка запровадити ці зміни з 01.01.07. Отже, не дивно, що на тлі загальної підтримки запропонованих змін з боку всіх, крім НАКСУ, представників асоціацій кредитних спілок Державний регулятор ці зміни і затвердив. Причому, за результатами засідання одразу стало зрозуміло, що каміння в черговий раз полетить якраз у НАКСУ.

Панове! Для того, щоб впливати на процес державного регулювання, до участі в якому, до речі, весь час запрошує Держфінпослуг, ми навіть не пропонуємо Вам самостійно щось готувати. Варто було б просто підтримати ініціативи НАКСУ з приводу зазначеного Положення. І тоді, можливо, з’явилася б нагода усунути причину, замість того, щоб турбуватися про наслідки.

Принагідно, повідомляю Вам, що НАКСУ продовжує з Держфінпослуг діалог з цього приводу. Зокрема, досягнуто ряд домовленостей, ключовою з яких є наступна: в трьохмісячний термін провести в рамках пілотування НАКСУ статусу СРО тестування в кредитних спілках – членах НАКСУ результатів застосування фінансових нормативів, визначених чинною редакцією Положення про фінансові нормативи з подальшим поданням у разі необхідності пропозицій по внесенню змін у зазначений нормативно-правовий акт. Це по-перше, демонструє зацікавленість Держфінпослуг врегулювати цю проблему цивілізовано, а, по-друге, означає, що у разі виявлення в кредитних спілках серйозних проблем внаслідок застосування нових фінансових нормативів існуватиме можливість внесення у зазначене Положення необхідних коректив.

Залишається сподіватися, що всі кредитні спілки – члени НАКСУ, розуміючи важливість даного питання візьмуть у цьому тестуванні активну участь.

З повагою і побажаннями всього самого найкращого,

Людмила Кравченко
Учасник вищезазначеного засідання


[Анонiм] ( 12.04.2006 в 10:29:28 ) [вгору]

Реакція ДФП і НАКСУ - нуль. Їм нецікаво.

Мфлюк Вячеслав ( 10.04.2006 в 17:13:26 ) [вгору]

Шановні колеги, а Ви хоч коли дивилися на сайті ДФП, які готуються зміни у Вашому житті?
Тоді знайдіть час та почитайте будь ласка за такими адресами: http://www.dfp.gov.ua/view_law.php?id=2902
http://www.dfp.gov.ua/view_law.php?id=2886
І це далеко не все.

[Анонiм] ( 10.04.2006 в 14:31:20 ) [вгору]

Питання п.Кобзарем ставиться правильно. Дійсно, яку мету переслідує ДФП міняючи правила ? Що робиться КС не так, що змушує ДФП вносити корективи в їх діяльність?


Володимир Кобзар ( 10.04.2006 в 09:00:12 ) [вгору]

Держфінпослуг внесла зміни до Положення про критерії та фінансові нормативи діяльностікредитних спілок.Документ набрав чинності 02.04.06 р.
Прохання до модератора розмістити цей документ на сайті, а до фіндепартамента НАКСУ - прокоментувати його на форумі.bigmir)net TOP 100