Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Зміни до внутрішніх положень спілки.
Автор теми: АЛ
Останні зміни: 27.05.2006 в 19:08:21.
Відповідей: 15


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Андрій Оленчик ( 27.05.2006 в 19:08:21 ) [вгору]

Тетяна, в цілому Ваш коментар вірний.

[Анонiм] ( 25.05.2006 в 14:25:08 ) [вгору]

Ок. Тепер погоджуюсь, що мали це зробити на протязі 10 днів.


Так чому тоді в проекті змін до розпорядження ДФП №116 "Про затвердження Переліку внутрішніх положень КС" в першому пункті - "Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв`язати шляхом державного регулювання господарських відносин, а також оцінка важливості цієї проблеми" написано:
Окрім цього зміни дозволять встановити вимоги стосовно зобов`язання кс протягом 10 робочих днів після винекнення змін та/або доповнень до внутрішніх положень та процедур надати ДФП відповідні зміни разом з документами, що їх підтверджують.

З цього всього виходить що це питання до цього проекту не є врегульваним???

Чим черевато подати зміни не у відповідний строк? Тільки не треба казати там виключення з реєстру і т.і. Спілка нормально працює це дійсно нормальна здорова спілка. Це питанн більше до Андрія Ярославовича, хоча хто має досвід в схожій справі теж прошу допомогти.

TD ( 25.05.2006 в 12:40:16 ) [вгору]

Я вижу эту ситуацию следующим образом: если вы для регистрации в реестре фин установ подавали в числе прочих документов внутренние положения, то согласно п. 10 укзанного Вячеславом рспоряжения ДФП № 1099 просто обязаны в течение 10-ти дней ДФП об этом сообщить:
" п. 10. Кредитна спілка зобов'язана протягом десяти робочих днів
після виникнення змін та/або доповнень до інформації, яка
міститься в документах, поданих для внесення інформації щодо
кредитної спілки та/або її відокремлених підрозділів до Реєстру,
надіслати до Держфінпослуг письмове повідомлення про ці зміни
згідно з додатком 2 до цього Положення і надати відповідні
реєстраційні картки."

А вот если не подавали внутренние положения - это касается КС, которые проходили перерегистрацию в 2004 году до сентября (точно не помню, могу ошибаться), то тогда этот пункт нас не касается в случае возникновения изменений во внутренних положениях.
Хотя позвонив по этому поводу в ДФП, получили ответ, что лучше будет для нас, если обо всех изменених будем сообщать в вышеуказанный срок...

Татьяна

Андрій Оленчик ( 25.05.2006 в 10:20:54 ) [вгору]

Трохи піхніше надам коментар по суті дискусії. Те, що бачу у обговоренні, не зовсім точно.

Малюк Вячеслав ( 25.05.2006 в 09:56:25 ) [вгору]

Знаю. Якщо у админа сайту налагоджено все правільно, то Вам достньою навести курсор миші на наступну ссилку і двічі натиснути своїй миші на ліве око.
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0847-04
А, взагалі, раджу користуватися таким: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?user=o755&sp=i
Бо там Ви, майже завжди, знайдете будь-які документи зі всіма змінами.


[Анонiм] ( 25.05.2006 в 09:20:35 ) [вгору]

Ок, перефразую. Чим регулюється і де сказано в який термін треба відсилати змінені внутрішні положення в ДФП???

Кажуть в десятиденний строк, але де вони це взяли?

Хтось шось про це знає?


Вячеслав Малюк, може Ви шось знаєте з цього приводу?

Малюк Вячеслав ( 24.05.2006 в 13:52:08 ) [вгору]

ДФП не затверджує внутрішніх Положень КС.

[Анонiм] ( 24.05.2006 в 09:38:04 ) [вгору]

Малося на увазі затвердження в ДФП.

[Анонiм] ( 24.05.2006 в 09:37:30 ) [вгору]

Скажіть, будь-ласка, в який строк треба затвердити змінені положення і де це сказано?


Того що в проекті нових змін до Внутрішніх положень спілки сказане що це питання не врегульоване.

АЛ ( 23.05.2006 в 21:04:32 ) [вгору]

Згодна з Володиславом, що це є стовідсотковим підштовхуванням до зловживань!!!
Пане В'ячеслав, дякую за положення з вказаного сайту, я вже їх переглядала. Щось по-трошки компоную з Ваших, наших та положень НАКСУ..! А що вийде - буде видно з реакції ДФП!

Малюк Вячеслав ( 23.05.2006 в 20:36:57 ) [вгору]

Додам: а, якщо положення вам не повернули, а надали рішення про невідповідність, то або мусите збирати збори або можете оскаржити до суду (це звісно якщо ви на всі 100% впевнені у правільності своїх положень). Хочу попередити: від суду теж абсолютної законності не чекайте. Суддя відповідальності за судову помилку не несе, а тому судова помилка, тобто незаконне чи\та необругнтоване рішення (частіше навмисне), є цілком звичайною практикою. Практика оскарження до Голови ДФП свідчить про те, що чекати відповідь будете дуже довго (безкінечно довго), а якщо почнете скаржитись на те, що не одержали відповідь, то відповідь одержете про те, що відповідь вам була надіслана. В ДФП механізм "насоси-колеса" добре налагоджено.
Порада: краще правте тихенько...
На цьому сайті: http://khacu.ho.com.ua/ знайете потрібні вам положення. До перелічених вами положень з тих, що на тому сайті у чиновника досі претензій не було. Але абсолютної гарантії, що пройдуть, нема. Хай щастить!

Володислав ( 23.05.2006 в 17:51:28 ) [вгору]

Буде чудово, коли в конкретні терміни ДФП приймає документи в проекті на юридичну експертизу з винесенням документованого висновку щодо Положень, або інших документів. Тоді спілка виносить їх на ЗЗ.
Або ДФП має стандартні документи на перед, що без заувеажень проходять.
Краще перше і друге.
А, нажаль, є третє - або нести велики витрати, збираючи безліч разів ЗЗ, або фактичне підштовхування, до зловживань.

АЛ ( 23.05.2006 в 14:19:03 ) [вгору]

Тоді ще одне питання: Є, наприклад, Положення про правління. Якщо ми Загальними зборами затверджуємо його зовсім у новій редакції, то який тоді порядок "інформування" ДФП про затвердження положення в новій редакції - попереднє положення (в старій редакції) їм також треба надсилати? Взагалі, є ця вся процедура десь описана в нормативних актах?

[Анонiм] ( 23.05.2006 в 13:42:30 ) [вгору]

Кожна кредитна спілка в особі найвищого її органі - Загальних зборів, відповідно до ЗУ "Про КС" повноважна на власний розсуд приймати внутрішні положення з інформуванням про це ДФП (саме інформуванням а не затревдженням). Вячеслав має рацію у першому випадку - краще тихенько і без скандалів виправити неточності. У другому випадку - перевіряємо ще раз, чи не суперечать положення законам України, і забиваємо на думці ДФП (: ИМХО

Малюк Вячеслав ( 23.05.2006 в 12:54:48 ) [вгору]

Якщо вам їх повернули на доопрацювання, то ви тихенько (якщо це не суперечить рішенню загальних зборів) правите ті положення згідно вимог ДФП без збирання загальних зборів і знову подаєте до ДФП. А, якщо положення вам не повернули, а надали рішення про невідповідність, то мусите збирати збори.

АЛ ( 23.05.2006 в 09:39:59 ) [вгору]

До виключної компетенції Загальних зборів належить затвердження внутрішніх положень про правління, спостережну раду, кред.комітет, ревізійну комісію. Якщо ми проводимо зміни до цих положень, затверджуємо їх на Заг.зборах, прошиваємо-нумероємо сторінки і відправляємо до ДФП, а Він нам їх повертає "на доопрацювання", то це що виходить - знов Заг. збори і затверджуємо оте "доопрацьоване"? А якщо кілька раз повертають? Зібрати та провести загальні збори - це ж не так просто!
Прошу поради.



bigmir)net TOP 100