Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Як завантажити додаток № 2 до Р5525.
Автор теми: Надія
Останні зміни: 2.06.2006 в 17:24:26.
Відповідей: 5


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Малюк Вячеслав ( 2.06.2006 в 17:24:26 ) [вгору]

Якщо заповнюєте реєстраційну картку, то пам`ятайте, що інформація про банківські реквізити заповнюється на іншій сторінці (переключати внизу). Після заповнення тиснете на кнопку "Підготувати до друку". Банківські реквізити після цього самі вставляться на першій сторінці куди треба. Так звана Інструція, що є на сайті нічого про те не говорить і має зовсім інший склад файлу.

Надія ( 2.06.2006 в 14:50:54 ) [вгору]

Вячеславе, я дуже Вам вдячна!!!

Добре, що можна знайти підтримку в колег, бо я билась не один день поки щось зробила.

В мене таке враження, що в нас в Україні можна проводити міжнародні семінари з питань "Як потрібно працювати чиновникам, щоб ЗАВАЛИТИ справу багатьох чесних людей", бо ж в усьому цивілізованому світі держава не робить того, щоб зробити життя чесних і працювити громадян нестерпним.
НЕСТЕРПНИМ Ви зробили наше життя. Ну і як завжди працює система, кожний в цій системі простий гвинтик, відповідати немає кому,крайніх немає (Забула є крайні - кредитні спілки), вони (КС)і будуть відповідати.

Знаючи свої митарства охоче допоможу всім, хто буде подавати такі зміни:

1. Дзвоніть за тел (8044) 235- 00-68 і працівники охоче нададуть всяку консультацію. (Може в мене не той рівень знань, але я звонила разів 5-6)
2. Реєстраційну картку можна завантажити з сайту http://www.dfp.gov.ua/viewpage.php?iid=79&lang=ua справа другий - ДОДАТОК №3 оце і є реєстраційна картка

3. Інструкцію не завантажуйте - там просто зразок заповненої реєстраційної картки.

4.Всі строчки, де є справа кнопка заповнювати з використанням цієї кнопки.

5. На дискету скинути в заархівованому Rar видіМалюк Вячеслав ( 30.05.2006 в 19:24:28 ) [вгору]

До Надії: Згідно п.10 Положення про внесення інформації про кредитні спілки до Державного реєстру фінансових установ (цікаво, - хто той інтелектуальний виродок, що спомігся таке скласти) форма 2 тільки письмова. Я одне таке суцільне непорозуміння готував, то зараз спробую Вам його надіслати на e-mail.

[Анонiм] ( 30.05.2006 в 12:44:33 ) [вгору]

Нічого не загружається - тільки-що перевіряла. Якщо Вам не важко дайте, будь ласка подробну інструкцію - може я щось не так роблю... Намагаюся уже не один день переслати до ДФП зміни - не получається, бо потрібно все в електронній формі. Крім цього ще одне питання - де взяти реєстраційну картку, її форму. Нижче на форумі хтось уже піднімав це питання - ніхто не відгукнувся. В мене таке враження, що спеціально все зроблено так проблематично, щоб підловити на невиконанні. Як колись писав В. Малюк набудовано тупіків так багато, що не попастись в них просто НЕМОЖЛИВО.
Андрій Ярославович, будь ласка, якщо хочете відкритотого діалогу не використайте дану мою інформацію проти нас. Дуже надіюсь на порозуміння.

марина ( 30.05.2006 в 09:46:36 ) [вгору]

Надія які саме виникли у вас проблеми , додаток № 2 спокійно завантажується

Надія ( 29.05.2006 в 21:21:43 ) [вгору]

Колеги, допоможіть, будь ласка. Підкажіть як завантажитим додаток №2 до вказаного розпорядження. Намагаюся бути законопослдушною - хошу надати до ДФП зміни, що в нас відбулися, але ж не можу завантажити цей додаток, а ДФП вимагає і в електронному виді надати таку інформацію.

Чи може досить в паперовому виді?

Чи потрібно слати до ДФП протокол останніх звітних загальних зборів, бо торік ми слали такий протокол - вимагала ДФП.bigmir)net TOP 100