Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Общее собрание.
Автор теми: Юрий
Останні зміни: 1.06.2006 в 19:53:45.
Відповідей: 9


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Малюк Вячеслав ( 1.06.2006 в 19:53:45 ) [вгору]

249 ЦК

АЛ ( 1.06.2006 в 17:22:46 ) [вгору]

А як "відмінити" безстрокове доручення?

Малюк Вячеслав ( 1.06.2006 в 17:05:10 ) [вгору]

Звичайно, що то не помилка. Робіть як знаєте. Але безстрокове доручення діє до його відміни. З`явиться член, що давав доручення, на збори, то особисто буде приймати участь, а не з`явиться, - то буде кворум.

АЛ ( 1.06.2006 в 15:01:57 ) [вгору]

Пане В'ячеслав. Те, що ми вказуємо дату закінчення строку дії доручення - це не наша помилка! Ми навмисно так зазначаємо, тому що дехто боїться підписувати доручення, мовляв "звідки я знаю, що ви цим дорученням не будете користуватися в подальшому?" (ну наприклад: на слідуючих ЗЗ буде вирішуватися питання про припинення членства у спілці тих членів, що порушили умови Статуту КС. І той член спілки, що підписував доручення без зазначення строку навіть не буде знати, що його виключають! - може ж таке бути?) До того ж, вказанням дати спілка, так би мовити, підтверджує факт того, що доручення підписується для вчинення "одноразової" дії.

Малюк Вячеслав ( 1.06.2006 в 13:28:09 ) [вгору]

До АЛ: "Я, ..., даним дорученням уповноважую ... представляти мої інтереси та брати участь від мого імені у чергових загальних зборах членів КС "...", що відбудуться 33 жовтня 2006 року в приміщенні офісу КС «...». Доручення дійсне до 34 жовтня 2006 року."
Не робіть так, бо краще так:
"Я, ..., даним дорученням уповноважую ... представляти мої інтереси та брати участь від мого імені у загальних зборах членів КС "..."" Інше зайве. Чому? Дивіться ч.1 ст.247 ЦК.
К БУМ: ГПК здесь не при чем. Эти правоотношения регулируются ГК, в частности ст.245. Не ищите, там нет ничего о заверении такой доверенности. Т.е. доверенности можно не заверять. Но лучше все же заверить, заверить не доверенность, а подлинность подписи (справжність підпису) того, кто доверяет. Лучше всего, когда своей подписью и печатью КС заверяет председатель правления.

БУМ ( 31.05.2006 в 23:01:24 ) [вгору]

А за пункт 8.10. спасибо.

БУМ ( 31.05.2006 в 22:58:58 ) [вгору]

Выход из ситуации кворума на Общем собрании с помощью доверенностей - это выход из ситуации когда "все хорошо"! Но, согласно ГПК Укранины, подпись доверителя должна быть заверена! Кем?! Нотариусом, или нач. ЖЭУ, или гл. врачем, или в местах лишения свободы - "хозяином", ну наконец - руководителем предприятия по месту работы доверителя. Возникает вопрос?! Кто может заверить подпись Доверителя-члена кредитного союза, Председатель правления? Будет ли правомочным его заверение?

З.Ы. Есть ли у кого-нибудь Решение суда о лигитимности такого рода доверенностей? Скинте на мыло. Спасибо.

АЛ ( 31.05.2006 в 21:18:43 ) [вгору]

Ми перед загальними зборами склали доручення типу
"Я, ..., даним дорученням уповноважую ... представляти мої інтереси та брати участь від мого імені у чергових загальних зборах членів КС "...", що відбудуться 33 жовтня 2006 року в приміщенні офісу КС «...». Доручення дійсне до 34 жовтня 2006 року."
При цьому ми заздалегідь склали список працівників спілки, яких можна було б "уповноважити" представляти інтереси (якщо звісно член спілки не проти, а йому "пересічному" здебільшого всеодно і збори, і проблеми спілки... маються на увазі НЕ ВКЛАДНИКИ!)
До дати проведення зборів приблизно визначилися із реальною кількістю членів спілки, хто буде присутній на зборах (в основному це вкладники, рідше - позичальники), зоставшуся "кількість" членів спілки ділили на 2. Тоді хоча б з однієї половини намагалися взяти доручення (щоб вийшов кворум).
Доручення старайтеся збирати за місяці 3 до зборів (якщо велика кількість членів спілки - можете не встигнути).
Із кворумом у нас проблем ніколи не виникало. При голосуванні на зборах реально пишете кількість осіб (присутніх!), що голосували "проти", решта - за!


Юрий ( 31.05.2006 в 20:32:48 ) [вгору]

Уточняю пункт 8.10. устава один член, присутствующий на загальных сборах, имеет один голос.


Юрий ( 31.05.2006 в 20:30:21 ) [вгору]

Уважаемые коллеги! У нас не состоялось общее собрание из-за отсутствия кворума.Пожалуйста подскажите где взять образец доверенности или вывесите его на сайте, и можно ли оформить доверенность такого типа. « В мое отсутствие если будет Вася то он проголосует, а при его отсутствии Петя.» Нужно ли заверять где либо подпись?
Как понимать противоречие, возможно кажущееся.
Пункт 8.8. в типовом уставе, 50% членов к/с лично или за дорученями, то кворум будет.

С пунктом 8.10.
что один член, присутствующий на загальных сборах один голос?
Можно считать, что:
Три человека имеют доверенности от 50% членов, но присутствует 5 чел. по одному голосу, т. е. всего 8 человек и пять одиночных перевешивают трех с 50% голосов и считаются более легитимными?
Или у нас что-то ошибочно в уставе?
И заодно
Может ли уехавший в отпуск член наблюдательного совета дать доверенность на голосование на наблюдательном совете любому члену кредитного союза и затем переподписать протокол?
Может ли быть в каких-нибудь руководящих органах член к/с без индификационого кода?

Спасибо
С уважением




bigmir)net TOP 100