Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Розясніть будьласка .
Автор теми: Марічка
Останні зміни: 23.06.2006 в 08:22:01.
Відповідей: 4


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Марічка ( 23.06.2006 в 08:22:01 ) [вгору]

Навчально методичний центр НКСу

Малюк Вячеслав ( 20.06.2006 в 10:42:05 ) [вгору]

Марічка, а хто видав ту книжку?
На Ваше питання: ні не обов`язково. Ви зобов`язані діяти тільки так, як Вас зобов`язує діяти закон. Якщо закон Вас не зобов`язує, а також не забороняє, то Ви маєте діяти на власний розсуд. Знаю кредитні спілки, які щорічно переобирають всі органи управління, знаю, які це роблять через кілька років, знаю і такі, що переобирають частину складу.

Марічка ( 20.06.2006 в 10:03:53 ) [вгору]

Купили книжку по створенню КС 2004р. от в ній як додатки були положення

Малюк Вячеслав ( 20.06.2006 в 09:51:11 ) [вгору]

Марічка, поясніть будь ласка, - де Ви взяли "зразкові" положення?

Марічка ( 19.06.2006 в 15:05:08 ) [вгору]

Добрий день!
В зразкових положеннях про спостережну раду п. 3.4. говорить що кожного року потрібно переобирати третину спостережної ради - це обовязково?



bigmir)net TOP 100