Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: філії та відокремлені підрозділи.
Автор теми: Тім
Останні зміни: 14.07.2006 в 10:38:30.
Відповідей: 6


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Оксана Владимировна ( 14.07.2006 в 10:38:30 ) [вгору]

Это действительно проблема. И мне кажется было бы неплохо, что бы Андрей Ярославович высказал однозначное разъяснение по поводу ситуации с видокремленными пидроздилами - а то после внесения изменений в Расп ДФП №1099 в части внесения информации по отделениям - проблема регистрации отделений в ДФП действительно стоит остро.

Концепцию развития утвердили, а реально развиваться не дают.

Алла ( 14.07.2006 в 10:04:54 ) [вгору]

Нас комісія взагалі змусила виключити з назви словосполучення "відокремлений підрозділ".
Подаємо документи втретє.Підстави, для відмови знаходять кожного разу.
Подали положення іншого вже зареєстрованого підрозділу(іншої кс).Змушують переробити,хоча положення законодавству не суперечить.
Але є думка, що департамент буде шукати безліч причин,для відмови в реєстрації,нащо їм зайвий клопіт,хоча мають розуміти,що для кредитиних спілок це один із варіантів надійного розміщення коштів -там, де банки й спілки не розміщені на кожному кварталі.
Процедуру реєстрації підрозділів ускладнили(ще до того ж безлад у законодавсві).
Податкова прибігла на другий день після внесення в державний реєстр: реєструйтесь, отримуйте код неприбутковості ,здавайте звіт неприбуткових організацій.......
Підключайтесь,юристи,адже це проблема.
Підрозділ в Державний реєстр внесений ,а фінансові послуги надавати не може ,бо вже два місяці тягнеться реєстрація в департаменті.

Елена ( 13.07.2006 в 20:52:58 ) [вгору]

Вот как раз ситуация такая, что в Киеве налоговая заставляет получать код неприбыльности как на филиал, так и на відокремлений підрозділ.

[Анонiм] ( 11.07.2006 в 17:53:34 ) [вгору]

Проблема у нас в налоговой возникла - нам не захотели давать код неприбыльности, мотивируя это тем, что при ликвидации все имущество филиала по положению передается головному предприятию, т.е. КС, а по з-ну о налогообложении прибыли предприятия (ст.7.11.8 и 7.11.11) оно должно быть передано в гос. бюджет либо другому неприбыльному предприятию. При этом, самое интересное в том, что в одних городах на это вообще не смотрят и регистрируют после наших объяснений, а в некоторых просто мрак!!!
По поводу того, что если напишите "відокремлений підрозділ" проблем с налоговой можно избежать: мы регистрировали филиал одновременно с другим КС у которого было написано "відокремлений підрозділ", так вот у него возникла та же самая проблема.
В ДФП по этому поводу нам сказали:
1.мы можем вообще в положение о филиале не вносить пункт о его ликвидации и это не будет нарушением;
2.если у головного предприятия есть код неприбыльности, то филиалам не обязательно его получать, т.к.он распространяется и на них.
Но второе не совсем верно, т.к. з-н о налогообложении прибыли предприятия предусматривает внесение в Реестр филиалов. И если филиал не внесен в Реестр у него никто не примет Налоговый отчет про использование средств неприбыльными предприятиями который мы должны туда подавать.

Тім ( 7.07.2006 в 09:15:40 ) [вгору]

Мотивують тим, що виникнуть проблеми з податковою, але якщо написати відокремлений підрозділ, то проблем не буде. це вже просто смішно!

[Анонiм] ( 6.07.2006 в 13:21:32 ) [вгору]

А які саме проблеми можуть виникнути вони Вам сказали? У нас також в положенні написано "філія" - і нічого, ніяких проблем з цього приводу ще не виникало.

Тім ( 5.07.2006 в 15:37:08 ) [вгору]

Ситуація наступна: в нас відбулася перевірка ДФП. Одне з зауважень стосувалось діяльності філій. І от під час перегляду положення про філію інспектуючі дуже здивувались, що у нас фігурує в положенні слово "ФІЛІЯ". "У вас же ж можуть потів виникнути проблеми! От розумні люди в КС пишуть не "положення про Філію", а "положення про відокремлений підрозділ". В мене виникає питання, може хтось відповість, а чому тоді ми пишемо "Статут кредитної спілки такої-то" або "Статут заводу такого-то", а не "Статут організації" ти "Статут підприємства". Чи може ми в своїй КС не достатньо розумні?bigmir)net TOP 100