Увага! Цей форум працює в режимi читання. Запрошуємо до нового форуму!

<<< повернутися

Тема обговорення: Заповідальне розпорядження.
Автор теми: Тім
Останні зміни: 11.07.2006 в 19:13:21.
Відповідей: 3


Надіслати відповідь:

Ваше ім'я:

Ваш email:

Повідомлення:

| << | Форум | >> |


Вишневський Іван ( 11.07.2006 в 19:13:21 ) [вгору]

Робити його можна, але як Ви можете перевірити наявність чи відсутність заповіту? Кредитній спілці такої інформації (в рамках закону) жоден нотаріус не дасть.

Olaf ( 11.07.2006 в 14:55:33 ) [вгору]

А якщо не має заповіту?
Заповідальне роспорядження на вклад треба брати.

Вишневський Іван ( 11.07.2006 в 12:33:56 ) [вгору]

Життя собі ускладнюєте.
Читайте частину 3 статті 1228 ЦК України

Тім ( 11.07.2006 в 09:30:51 ) [вгору]

При внесенні вкладу в КС особа надає нам заповідальне розпорядження щодо того кого вважати спадкоємцем вкладу. У мене питання - а чи не ускладнюємо ми собі життя, адже заповіт є основним документом, який регулює відносини набуття спадкоємцями права власності на майно та грошові кошти загиблого. чи не вийде так що особа в заповідальному розпорядженні вкаже одну особу, а в заповіті іншу, а нам потом розгрібати?
В когось є досвід роботи з заповідальними розпорядженнями?



bigmir)net TOP 100