<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

6 лютого 2007 року відбулась робоча зустріч керівництва Національної асоціації кредитних спілок України з членом Держфінпослуг – директором департаменту по нагляду за кредитними установами Андрієм Оленчиком. З боку Асоціації участь в засіданні взяли Президент НАКСУ Петро Козинець та Віце-Президент Людмила Кравченко.

На зустрічі, зокрема, під час обговорення прийняті рішення по наступним питанням.

Узгоджено порядок проведення семінарів, за участю працівників Держфінпослуг та семінарів, що планує проводити Національна асоціація. Заходи будуть присвячені переліцензуванню кредитних спілок та підготовці проведення загальних зборів. Прийнято рішення проводити семінари скоординовано як в часі, так і по змісту, для того, щоб вони доповнювали один одного та сприяли більш успішному, оперативному пере ліцензуванню. Як відомо, в 2007 році закінчується строк дії ліцензій в 586 кредитних спілках, яким для подальшої діяльності необхідно отримати нові ліцензії.

Учасники зустрічі також обговорили питання щодо надання з боку НАКСУ допомоги кредитним спілкам в передліцензійній підготовці документів, які КС готуватимуть до подання в Комісію. Досягнуто домовленості про погодження зразків документів для переліцензування.

Також було розглянуто питання щодо підготовчої роботи для прийняття рішення по статусу СРО. Зокрема, йшлося про організацію діяльності спільної робочої групи, створеної для реалізації цього завдання.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>