<<< повернутися | обговорити на форумі >> | Постанова Господарського суду Житомирської області в форматі MS Word (doc), 92кб.

 

20 лютого
КС «Оберіг» за підтримки НАКСУ та
Правничої Фірми «Софія» отримала перемогу у суді над податковими органами у справі щодо оподаткування процентів на паї членів кредитної спілки

Розгляд справи розпочався у жовтні минулого року Господарським судом Житомирської області, коли кредитна спілка виявила незгоду з рішенням податкових органів за наслідками проведеної перевірки. Податківці настоювали на тому, що проценти на паї членів кредитної спілки підлягають оподаткуванню за загальними правилами за ставкою 13% у період, за який проводилася перевірка. Позивач, інтереси якого представляв В.Г.Зубов (Голова спостережної ради КС «Оберіг»), а також П.М.Козинець (Президент НАКСУ) та запрошені до участі у справі юристи О.Поліводський та І.Вишневський переконували суд у тому, що при вирішенні цього питання слід враховувати специфіку діяльності кредитної спілки, у тому числі особливості податкового законодавства, яке стосується кредитних спілок.

Суд прийняв аргументацію позивачів, став на їх бік та повністю задовольнив позовні вимоги, скасувавши відповідні рішення податкових органів.

Вказане стало можливим завдяки плідній співпраці КС «Оберіг», НАКСУ та Правничої Фірми «Софія».
Згідно законодавства Податкова адміністрація має право оскаржити дане рішення в Апеляційному суді.

Детальніше про дане питання буде опубліковано в першому номері журналу НАКСУ «Бюлетень кредитних спілок».

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >> | Постанова Господарського суду Житомирської області в форматі MS Word (doc), 92кб.