<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

12/04/07

Вітаємо!

 Один із старожилів та лідерів сучасного кредитно-кооперативного руху України, Голова Спостережної Ради КС «Сватова – Лучка» Євгеній Дзюба сьогодні відмічає свій ювілей.

Євгеній Дзюба за період своєї роботи в системі кредитно-кооперативного руху завоював беззаперечний авторитет як у членів КС «Сватова-Лучка», так і всіх лідерів українських спілок. За неповних 10 років свого існування КС «Сватова - Лучка» під безпосереднім керівництвом Євгена Степановича стала стійкою та стабільною фінансовою установою Луганської області. «Сватова - Лучка» продовжує впевнений успішний свій розвиток. За 8 років діяльності кількість членів КС зросла з 51 до 1800 осіб, а активи період роботи зросли з 357 грн. до 5,45 млн. грн.

Без його енергії, активності, досвіду та життєрадісності сьогодні складно уявити будь який захід - чи то науково-практична конференція, чи семінар чи ін. Спостережна Рада, Наглядовий комітет та Виконавча дирекція НАКСУ, лідери кредитних спілок вітають ювіляра! Насамперед хочеться побажати Вам міцного багатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.

Як не дивись, з якого боку,
А Ви ще чоловік нівроку;
Хоч за плечима шістдесятка,
Та Вам позаздрять молодятка.

Є порох ще в порохівницях!
І не одна ще молодиця,
Поглянувши в обличчя гоже,
Розділить з Вами все що може.

Бо вікові Ви не підвладні,
Такі ж бадьорі і принадні,
Дух молодечий б’є фонтаном,
Вам на спочинок ще зарано.

Ну а завершити усе це
Такою б фразою хотілось,
Аби гаряче Ваше серце
Ще довго без ремонту билось.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>