<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

18/05/07

Вітаємо!

Колектив виконавчої дирекції НАКСУ щиро вітає учасників загальних зборів кредитної спілки «Вигода» та всіх спілчан Вашої організації з 15-ти річним ювілеєм!

Ми високою цінуємо Ваші успіхи та досягнення. Дуже приємно констатувати, що КС «Вигода», яка була створена чи не найпершою в незалежній Україні, своєю діяльністю фактично започаткувала відродження новітнього кредитного-кооперативного руху нашої країни. Крім того, КС «Вигода» стояла біля витоків створення Національної Асоціації кредитних спілок. В тому, що НАКСУ на сьогодні стало потужним представницьким професійним об`єднанням кредитних спілок є і велика заслуга лідерів КС «Вигода».

Ваш 15-річний успішний досвід роботи глибоко переконує – кредитні спілки в Україні знайшли гідне місце на фінансовому ринку України. Ми дуже сподіваємося на подальшу більш активну співпрацю. Адже тільки в єдності, при взаємній підтримці один одного, ми зможемо досягти нашої спільної мети – побудувати потужну, конкурентноздатну систему кредитної кооперації. Щиро бажаємо колективу та членам КС «Вигода» натхнення, подальшого суттєвого зростання, значного прогресу та фінансового благополуччя.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>