<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

11/09/07

Кредитні спілки продовжують вигравати спори у суді проти податкових органів щодо оподаткування процентів на па йові внески членів кредитн их спілок

11 вересня 2007 р. відбулося засідання Житомирського Апеляційного Господарського суду, який розглядав апеляційну скаргу податкових органів на рішення Господарського суду Житомирської області. Як повідомлялося раніше, Господарський суд Житомирської області задовольнив позов КС «Оберіг» до податкової інспекції.

Аналогічні справи велися у господарських судах м. Севастополя, Запорізької області, Чернігівської області та ін. Ці суди приймали рішення на користь кредитних спілок.  у цьому непростому спорі щодо порядку оподаткування процентів на пайові внески.

Житомирський апеляційний суд прийняв ухвалу на користь КС «Оберіг», відхиливши апеляційну скаргу податкових органів. Аналогічне рішення незадовго до того прийняв Севастопольський апеляційний господарський суд. Це відбулося 31 серпня 2007 р.

            У апеляційному судді у Житомирі кредитні спілки представляли адвокат Олександр Поліводський (Правнича Фірма «Софія») та юрист Іван Вишневський.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>