<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

З Міжнародним днем кредитних спілок !

Шановні друзі!

Ринок послуг кредитних спілок є сьогодні одним з найбільш динамічних у своєму розвитку сегментів ринків фінансових послуг України, який здобуває все більшу популярність серед населення.
Протягом останніх трьох років число громадян, що об’єдналися в кредитні спілки, зросло з 785 тисяч до 2,1 мільйона, а обсяг активів кредитних спілок збільшився більш як у 7 разів.
Поряд з високими темпами нарощування активів відбуваються позитивні зміни у їх структурі, зростання інших якісних показників діяльності цього сектору.
Мені приємно зазначити, що свою роль у цьому відіграє і системна цілеспрямована робота, яку проводить Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України у співпраці з асоціаціями кредитних спілок та фахівцями цього ринку.

Щиро вітаю працівників кредитних спілок та їх об’єднань, усіх членів кредитних спілок України зі святом – Міжнародним днем кредитних спілок!
Впевнений у тому, що завдяки нашим спільним зусиллям кредитна кооперація в Україні буде і надалі розвиватись і зміцнюватись, допомагаючи громадянам нашої країни у підвищенні їх добробуту та фінансової стабільності.
Бажаю подальших успіхів і здобутків, щастя і злагоди у ваших родинах!

З повагою,

Голова Державної комісії
з регулювання ринків
фінансових послуг України В.Альошин

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>