<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

27 жовтня завершився семінар «Підвищення кваліфікації кредитних спілок»
Фоторепортаж з навчання >>>

З 22 по 27 жовтня Навчально-Методичний Центр та Інформаційно-Консультаційна служба Національної асоціації кредитних спілок України спільно з Інститутом фондового ринку організували та провели в Пущі-Водиці навчання по програмі «Підвищення кваліфікації керівників та бухгалтерів кредитних спілок». В навчанні взяли участь 27 керівників та 23 бухгалтера. Більша частина з них представляли щойно створені кредитні спілки, які наразі проходять процес державної реєстрації.

В ході 5 денного навчання з лекціями перед слухачами виступили представники Держфінпослуг, НАКСУ, науковці (більшість авторів відомого посібника).

Про якість викладання свідчить те, що тести склали всі слухачі. Після семінарів Член Держфінпослуг – директор департаменту по нагляду за кредитними установами Андрій Оленчик та Президент НАКСУ Петро Козинець урочисто вручили слухачам кваліфікаційні свідоцтва.

По завершенні учасники навчального семінару висловили подяку організаторам за професійне та якісне навчання. Лідери також залишили організаторам свої побажання. Найчастіше зустрічались такі висловлювання - «відводити більше часу на лекції», «частіше проводити навчання та семінари».

Детальніше про навчання читайте в найближчому номері Бюлетеня кредитних спілок України


<<< повернутися | обговорити на форумі >>