<<< повернутися | обговорити на форумі >> | фоторепортаж (посилання відкривається у новому вікні) >>>
30/11/07Засідання круглих столів та семінари в регіонах

Як вже повідомлялося за рішенням Ради НАКСУ в різних регіонах України проходять засідання круглих столів на тему «Актуальні питання діяльності кредитних спілок» та семінари-тренінги «Практичні рекомендації з дотримання вимог Положення про фінансове управління кредитної спілки в частині підготовки бюджету на 2008 рік та складання звітності, що надсилається членам КС, разом із запрошенням на загальні збори».

Семінари та засідання круглого столу вже пройшли у Сєверодонецьку, Харкові, Сімферополі, Черкасах, Херсоні та Києві. В них взяли участь біля 150 лідерів та провідних спеціалістів кредитних спілок, за оцінками яких авторський семінар Катерини Калустової з питань бюджетування є дуже змістовним та своєчасним. Крім лекції та методичного посібника із зазначених питань, слухачі отримали на електронних носіях міні-програму по складанню та виконанню бюджету кредитної спілки.

Велику зацікавленість з боку учасників засідань викликали й ініціативи НАКСУ про доповнення функцій Стабілізаційної програми НАКСУ функцією захисту заощаджень вкладників кредитних спілок. В ході засідань учасниками було внесено цілий ряд зауважень та пропозицій до проекту відповідного Положення.

Важливо, що даний проект отримав схвальну оцінку з боку не тільки представників кредитних спілок – членів НАКСУ. В цілому проект було активно підтримано й представниками кредитних спілок – не членів НАКСУ, кількість яких становила майже половину від загальної кількості учасників.

Також, в рамках співпраці з Донецькою обласною асоціацією кредитних спілок подібний семінар – круглий стіл було проведено силами керівників обласної Асоціації в м. Донецьк.

Наразі всі зауваження та пропозиції уважно аналізуються у Виконавчій дирекції НАКСУ і будуть винесені разом з письмовими пропозиціями, що вже надійшли від кредитних спілок, на обговорення Президії НАКСУ 07 грудня 2007 року та на засідання Ради НАКСУ, що відбудеться напередодні Позачергової Конференції.

В найближчих планах проведення аналогічних заходів в м. Київ – 04 грудня 2007 року та в Івано-Франківську – 05 грудня 2007 року, для участі у яких ласкаво запрошуємо всіх бажаючих.<<< повернутися | обговорити на форумі >> | фоторепортаж (посилання відкривається у новому вікні) >>>