<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

28 січня 2009 року


В Національній асоціації кредитних спілок України перебував член Ради директорів Всесвітньої Ради кредитних спілок, віце-президент ліги кредитних спілок Ірландії Марк Бейлі

26-27 січня в Національній асоціації кредитних спілок України перебував член Ради директорів Всесвітньої Ради кредитних спілок, віце-президент Ліги кредитних спілок Ірландії Марк Бейлі. Напередодні Марк Бейлі ознайомився з діяльністю ВАКС.

Мета приїзду п Бейлі в Україну - вивчити ситуацію в Україні у зв’язку із заявою ВАКС про бажання бути членом ВРКС.

27 січня відбулось спільне засідання керівництва НАКСУ та ВАКС за участю Марка Бейлі. В ході засідання відзначалось, що в березні дане питання планується розглянути на засідання Ради директорів ВРКС. Підкреслювалось також те, що новою обставиною даного питання є підписаний 12 листопада минулого року протокол про співпрацю між НАКСУ та ВАКС, згідно якого «НАКСУ представлятиме у ВРКС інтереси всіх членів НАКСУ, ВАКС та місцевих асоціацій», а також передбачає спільну участь у всіх заходах ВРКС, обмін інформації, формування спільної позиції та ін. НАКСУ та ВАКС дали позитивну оцінку даного протоколу та його виконання.

Прийнято також до уваги заяву представників ВАКС про те, що до 1 березня ВАКС визначиться зі своєю позицією з приводу заявки до ВРКС із врахуванням сьогоднішніх обставин.

В ході перебування високого гостя в Україні відбулись також переговори щодо поглиблення співпраці між НАКСУ та Ірландською лігою кредитних спілок (рух кредитних спілок Ірландії - лідер кредитно-кооперативного руху в Європі).

Зокрема, обговорювались питання обміну досвідом роботи, методологією, методами боротьби з впливом на КС світової фінансової кризи, сприяння прямим двостороннім зв’язкам між кредитними спілками України та Ірландії, можливостей та шляхів фінансової взаємовигідної співпраці між НАКСУ та ІЛКС.

Марк Бейлі в ході візиту до України відвідав кредитні спілки «ФІН-ЕКО» та «КС Володар» (м. Київ), мав зустріч з головою правління КС «Офіцерів Київського Гарнізону», відповідав на запитання редакції «Бюлетеня кредитних спілок».

Більш детальна інформація про переговори та рух кредитних спілок Ірландії буде надрукована в черговому номері журналу «Бюлетень кредитних спілок»


 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>