<<< повернутися

 

15 лютого 2009 року

 

Національна асоціація кредитних спілок України, із глибоким сумом та скорботою, сповіщає, що на 63-му році життя, після тяжкої хвороби, передчасно пішов із життя один із кращих активістів та учасників відродження кредитно-кооперативного руху в Україні, юридичний радник українсько-американської КС “Самопоміч” м. Чикаго (США) Левко Казанівський.

Левко Казанівський був активним членом Комітету по відродженню КС в Україні при Українській Світовій Кооперативній Раді, учасником усіх перших місій в Україну повноважних делегацій WOCCU та УСКР, які багато в чому стали вирішальними у справі відродження кредитних спілок в Україні у першій половині 90-х років XX століття.

Професіонал-юрист із великої букви, палкий прихильник кооперації, патріот України і просто чуйна людина, яка любить життя та свою справу, Левко Казанівський зробив вагомий внесок у відродження та перші кроки становлення кредитно-кооперативного руху України.

Рада та Виконавча дирекція НАКСУ висловлює щирі співчуття дружині Ірині, неповнолітнім синам Данилу та Матвію, у зв’язку із непоправною втратою чоловіка та батька.

Пам’ять про Левка Казанівського назавжди залишиться у серцях тих, хто його добре знав та переймав його досвід, у серцях тисяч українських кооператорів.

Нехай земля буде пухом цій чудовій людині.

 

 

 


<<< повернутися