<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

25 березня 2009 року


У триденному семінарі-тренінгу “Кредитна діяльність крок за кроком”, що проводився Національною асоціацією кредитних спілок України у Києві 17-19 березня, взяли участь представники понад 20 кредитних спілок із різних регіонів України

У триденному семінарі-тренінгу “Кредитна діяльність крок за кроком”, що проводився Національною асоціацією кредитних спілок України у Києві 17-19 березня, взяли участь представники понад 20 кредитних спілок із різних регіонів України.

Протягом 3-х днів учасники семінару аналізували процес кредитування від вивчення потенційного позичальника, до моніторингу виданих кредитів і роботи із простроченою заборгованістю. Обговорили питання щодо нового підходу до кредитування у сучасних кризових умовах, страхування кредитів, реалізації заставного майна тощо.

Проведений в рамках семінару тренінг “Плануй майбутнє” надав можливість працівникам кредитних спілок відчути себе у ролі позичальників. Курс тренінгу заключав низку питань щодо постановки фінансових цілей конкретної родини, аналізу грошових потоків і сімейного бюджету, способів, можливостей та інструментів збереження грошей, непередбачені витрати та бюджетування на форс мажорні ситуації та ін.

Учасники семінару обмінялися позитивними практиками роботи із простроченнями, у процесі обговорення яких було висловлено чимало цікавих ідей та пропозицій.

Подробиці читайте у новому номері “Бюлетеня кредитних спілок України”. 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>