<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

9 червня 2009 року

 

 

15 років разом!
Національна асоціація кредитних спілок України відзначає 15-річний ювілей діяльності на кредитно-кооперативному ринку України. З цієї нагоди Виконавча дирекція НАКСУ щиро вітає кредитні спілки - членів НАКСУ, всіх, хто мав відношення до створення та становлення нашої організації зі святом!
Шановні колеги, дорогі друзі, невтомні співробітники, дозвольте побажати усім Вам натхнення, добробуту, фінансової стабільності та витривалості у цей нелегкий для усіх нас час. Висловлюємо щиру вдячність усім, хто всі ці роки були поруч із нами і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та взаєморозуміння!
Ми твердо віримо, що, незважаючи на усі негаразди та проблемні моменти, ми з гідністю переможемо усі випробування і святкуватимемо ще не один десяток ювілеїв!
Шануймося, гуртуймося, бо ми того варті! 


неофіційний переклад

Всесвітня рада кредитних спілок

3 червня 2009 р.

п. Петро Козинець
Національна асоціація кредитних спілок України
Вул. Чорновола 25, офіс 49
Київ, 01135, Україна

Шановний Петро,

Від імені Всесвітньої ради кредитних спілок (ВРКС) та усіх організацій, яких об’єднує ВРКС у всьому світі, з великим задоволенням вітаю вас та усіх працівників Національної асоціації кредитних спілок України (НАКСУ) з 15-річчям діяльності. І хоча коріння міжнародної системи кредитних спілок сягає більше 150 років, ще є багато викликів, з якими ми стикаємось під час цієї економічної кризи, що робить ваші досягнення ще більшими.

Я маю теплі спогади про мій візит до Києва у 2005 році. Я знаю про важку працю, що робить НАКСУ та прогрес, який зроблено для того, щоби відповідати потребам своїх членів для зміцнення 828 кредитних спілок в Україні, та особливо членів Асоціації. Ваша організація важко працювала для побудування належного регулювання та якісного нагляду на ринку. Ваша відданість навчанню кваліфікованих професіоналів та надання 2,6 мільйонам членам кредитних спілок альтернативного доступу до кредитних ресурсів допомогла українцям реалізувати їх фінансові мрії.

Я не сумніваюся, що ви продовжите розповсюджувати ідеї та філософію кредитних спілок, та те, що українські кредитні спілки та їх члени продовжуватимуть отримувати користь від вашого відмінного рівня послуг. ВРКС цінує членство НАКСУ та сподівається на продовження нашого успішного співробітництва та зростання протягом наступних 15 років та надалі. У цей святковий час, для усієї Системи кредитних спілок України та людей України ми бажаємо майбутнього наповненого співпрацею, досягненнями та надією!

Щиро,


Піт Кріер
Президент та головний управляючий
Всесвітня рада кредитних спілок


 


 

5

Поздравляем Национальную Ассоциацию Кредитных Спилок Украины со знаменательной датой - 15-летием создания Ассоциации. Став пионерами возрождения традиций кредитной кооперации, вы продолжаете это важнейшее и необходимое дело в современной истории. Кредитная кооперация - огромная движущая сила, призванная реально поддержать товаропроизводителей и улучшить качество жизни населения, а значит, способствовать подъему национального благосостояния.

Желаем коллективу НАКСУ дальнейшего финансового процветания, смелых творческих идей и их претворения в жизнь, пусть ваша мудрость и ответственность служат гарантом успеха, поскольку залогом успеха является доверие ваших пайщиков.

 

Председатель Совета ПАНОФВ              А. В. Норов

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>