<<< повернутися | обговорити на форумі >>
26 серпня 2009 року

20-21 серпня 2009 року у м. Львів проходили річні загальні збори Світового Конгресу Українців (СКУ)

20-21 серпня 2009 року у м. Львів проходили річні загальні збори Світового Конгресу Українців (СКУ). Українську Світову Кооперативну Раду (УСКР), як складову СКУ на зборах представляли Голова УСКР Ігор Ляшок та Секретар Екзекутивного Комітету УСКР, Президент НАКСУ Петро Козинець.

Порядок денний зборів передбачав звіт УСКР, з яким виступив Ігор Ляшок. Одним із найголовніших аспектів цієї події була участь у заходах Прем’єр-Міністра України Юлії Володимирівни Тимошенко та ряду керівників центральних органів виконавчої влади.

В ході проведення заходів з’їзду відбулась зустріч Ю.В. Тимошенко з Президентом НАКСУ П. Козинцем та Головою УСКР Ігорем Ляшком. Мова йшла про ситуацію, що склалася в кредитних спілках України внаслідок фінансової кризи та про необхідність державної підтримки, включаючи елементи рефінансування проблемних спілок.

Дана тема знайшла своє продовження під час офіційної зустрічі Прем’єр-Міністра України Ю.В. Тимошенко з керівництвом СКУ у м. Києві 25 серпня, участь в якій приймали Ігор Ляшок та Голова ЦУКА, почесний член Правління НАКСУ Богдан Ватраль.

За результатами обох зустрічей Прем’єр-Міністром були зроблені відповідні доручення Міністерствам та відомствам України.


фото з сайту http://www.tymoshenko.com.ua/


фото з сайту http://www.tymoshenko.com.ua/


фото з сайту http://www.tymoshenko.com.ua/

<<< повернутися | обговорити на форумі >>