<<< повернутися | обговорити на форумі >>
22 вересня 2009 року

Відбулась Перша всеукраїнська конференція «Фахові об’єднання України: суспільне регулювання та самоврядування заради конкурентноздатності України».

22 вересня 2009 року відбулась Перша всеукраїнська конференція «Фахові об’єднання України: суспільне регулювання та самоврядування заради конкурентноздатності України». Участь у конференції прийняли представники понад 25 фахових саморегулівних і самоврядних організацій нашої держави.

Участь в даному форумі прийняв Президент НАКСУ, член Оргкомітету Фахової асамблеї України Петро Козинець, який виступив з доповіддю щодо проблем із самим поняттям саморегулівності в Україні.

Нагадуємо, що перші матеріали про громадську ініціативу групи керівників Всеукраїнських фахових об’єднань ми публікували на нашій веб-сторінці в лютому цього року.

Пропонуємо Вам ознайомитись із офіційним прес-релізом (32КБ, формат DOC) Конференції, ухвалою Конференції (32КБ, формат DOC) та проектами Законів і їх порівняльним аналізом, розробленими Оргкомітетом ФАУ:
Проект Закону України "Про громадські об`єднання" (288КБ, формат RTF) завантажити >>>
Проект Закону України "Про фахові саморегулівні і самоврядні об’єднання" (83КБ, формат RTF) завантажити >>>
Концепція Громадських рад по взаємодії з державними органами виконавчої влади та виконавчими органами місцевого самоврядування за напрямками (сферами, галузями) діяльності (85КБ, формат DOC) завантажити >>>
Порівняльний аналіз законопроекту «Про фахові саморегулівні і самоврядні об’єднання» (№ 4841-1) і законопроекту «Про саморегулюючі організації» (№ 4841) (216КБ, формат DOC) завантажити >>>

Приймаючи до уваги те, що НАКСУ ще 10 жовтня 2008 року підписала «Меморандум про наміри щодо взаємного співробітництва у галузі сприяння розвитку саморегулювання підприємницької та професійної діяльності в Україні» пропонуємо Вам також, ознайомитись із веб-сторінкою: www.sro.org.ua та при бажанні прийняти участь у дискусії на тему саморегулівності на форумі даного сайту.

Свої пропозиції та зауваження надсилайте до НАКСУ, обговорюйте на форумі НАКСУ та на www.sro.org.ua .

Ми сподіваємось на Вашу активну позицію. Мовчання ж та позиція «моя хата з краю» сьогодні, – це відсутність впливу громадськості на державні рішення та реального громадянського суспільства в Україні завтра.








 



<<< повернутися | обговорити на форумі >>