<<< повернутися | обговорити на форумі >>

 

5 жовтня 2009 року

 

 

15 жовтня 2009 року весь кредитно-кооперативний світ відзначає Міжнародний день кредитних спілок. В нашій державі святкування цього дня останні роки також стало доброю традицією. Цьогоріч Міжнародний день кредитних спілок припадає не на кращі часи, світова фінансово-економічна криза далася взнаки і кредитно-кооперативному русі України. Утім, це не зламало наші кредитні спілки, а лише дало зайвий стимул консолідуватися та згуртовуватися у такий складний період.

 

Національна асоціація кредитних спілок України щиро вітає усіх представників кредитно-кооперативного руху України з Міжнародним днем кредитних спілок! Шановні колеги, бажаємо Вам витримки, довіри людей, стабільності, взаєморозуміння та сил вийти переможцями із складної економічної ситуації!

Шануймося, єднаймося, бо ми того варті!

Рада, Наглядовий Комітет та Виконавча дирекція НАКСУ.Девіз міжнародного дня кредитних спілок 2009 року: “Ваші гроші. Ваш вибір. Ваша кредитна спілка”.

Ідея девізу Міжнародного дня кредитних спілок цього року «Ваші гроші. Ваш вибір. Ваша кредитна спілка» належить Стену Коуену із кредитної спілки «A+ Federal Credit Union», яка знаходиться в м. Остині, штат Техас, США. Девіз цього року – це привід показати, чому 186 мільйонів людей в усьому світі обирають саме кредитні спілки. Цінність, довіра й обслуговування членів – компоненти, які відбиваються в девізі і є лише деякими з більшості причин, чому люди обирають кредитні спілки для отримання доступних і законних фінансових послуг. «Цього року, більше ніж будь-коли, фахівці в області фінансів і кредитних спілок говорять про кредитні спілки, як про безпечні організації, де люди можуть покладатися на  довірчі відносини», - сказав Піт Кріар, президент і виконавчий директор  Всесвітньої ради кредитних спілок (WOCCU). «Це дійсно досягнення, яким ми можемо пишатися в цей непростий час, і ми повинні відсвяткувати це в жовтні».

Керівники кредитних спілок в усьому світі згодні з тим, що зараз необхідно об'єднатися й пропагувати відмінності кредитних спілок. «Під час економічного перевороту, коли контроль, у значній мірі, пішов з рук споживача, девіз цього року показує, що члени спілки, на основі рівних прав власності й права голосу,  безпосередньо відповідають за свою кредитну спілку», - сказав Ден Міка, президент і виконавчий директор  Національної асоціації кредитних спілок США (CUNA).

«Ми раді працювати з іншими національними й міжнародними об'єднаннями кредитних спілок у рамках кампанії по просуванню Міжнародного дня кредитних спілок і тижня кооперативів», - сказав Девід Філіпс, президент Центральної кредитної спілки Канади. «Протягом року ми працюємо із цими об'єднаннями в рамках проектів, що підтримують важливі ініціативи, що допомагають членам кредитних спілок  в усьому світі  впоратися з лихоліттями в економіці». 

Мануель Рабінес, другий заступник голови Ради директорів WOCCU і президент Національної асоціації кредитних спілок Перу сказав: «Кредитні спілки Перу, поряд зі своїми колегами в інших країнах світу, продовжують знаходити нові методи обслуговування своїх членів  в епоху змін». «Для нас, як  глобального руху кредитних спілок, дуже важливо використовувати час, щоб цього року продемонструвати нашу силу й нагадати людям про ті великі переваги, які ми даємо своїм членам», - повідомив Рабінес.

Міжнародний день кредитних спілок святкується щороку кожного третього четверга жовтня, з 1948 року. В 1982 році, в Канаді, святкування тижня кредитних кооперативів стало національною подією. У США Міжнародний день кредитних спілок  також вважається державним святом  для всіх видів кооперативів, включаючи сільські, кооперативи, що займаються бакалійною торгівлею, у сфері енергетики й кредитних спілок.

Міжнародний день КС - це привід для проведення різних заходів: День відкритих дверей вашої кредитної спілки, ярмарки, конкурси, радіо й телепередачі, висвітлення події в ЗМІ, благодійні акції і т.д. 

 

Джерело: Всесвітня рада кредитних спілок (WOCCU) http://www.woccu.org/

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>