<<< повернутися | обговорити на форумі >>
11 грудня 2009 року


Від імені мільйонного членства кредитних спілок Національна Асоціація кредитних спілок України щиро вітає Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України з 7-літтям від дня створення

Від імені мільйонного членства кредитних спілок Національна Асоціація кредитних спілок України щиро вітає Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України з 7-літтям від дня створення.

Сьогодні Держфінпослуг — впливова державна інституція, яка регулює діяльність понад двох тисяч суб’єктів ринку небанківських фінансових установ, активи яких складають більше 60 мільярдів гривень.

У непростий для нашої країни в цілому і, особливо для ринку фінансових послуг, час, у складних умовах економічної кризи, Державна комісія непохитно стоїть на захисті інтересів користувачів фінансових послуг — громадян України, які у здебільшого належать до соціально незахищених верств населення.

Намагаючись запровадити найкращу світову практику регулювання, Державна комісія під керівництвом Віктора Івановича Суслова своїми діями прагне не лише зберегти, а й створити умови для гармонійного розвитку тих фінансових інституцій, чесна і прозора діяльність яких спрямована на підвищення добробуту людей і процвітання України.

У цей святковий день прийміть побажання добра і злагоди, блискучих професійних досягнень, мудрих рішень, невичерпної енергії та оптимізму. Нехай успіх супроводжує усі ваші починання!

Національна Асоціація Кредитних спілок України сподівається на подальшу плідну співпрацю з Комісією на користь ринку, на користь Державі, на користь всіх громадян України.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>