<<< повернутися | обговорити на форумі >>
1 березня 2010 року


Вийшов друком черговий номер (№ 1 (29)) журналу «Бюлетень кредитних спілок України»

Вийшов друком черговий номер (№ 1 (29)) журналу «Бюлетень кредитних спілок України». Перше місце на його шпальтах традиційно займають публікації про останні засідання Ради НАКСУ. Крім того, у ньому поміщено статті від фінансового департаменту НАКСУ. У них докладно розглянуто джерела формування капіталу кредитної спілки, його структура, порядок формування та використання, порядок повернення внесків членів кредитної спілки та ін. Наступний матеріал присвячений відображенню операцій, пов’язаних з обліком власного капіталу в бухгалтерському обліку кредитних спілок. Він узагальнив відповіді на запитання бухгалтерів КС, що надходять до НАКСУ.

У першому цьогорічному номері ми також помістили два інтерв’ю з вашими колегами — Головами правлінь уманської (Черкаська область) та білогірської (АР Крим) кредитних спілок.

Вельми насичена інформацією рубрика «Поради та рекомендації». Зокрема, докладно розглянуто тему перевірок правоохоронними та контролюючими органами, узагальнено судову практику прийняття заочних рішень у цивільному судочинстві та подано методологію складання річної звітності, що стане у пригоді Головам правлінь та головним бухгалтерам кредитних спілок.

Рубрика «Дискусійний клуб» містить статтю «Роздуми на узбіччі». У ній автор виклав своє бачення політико-економічних процесів і ставлення до них. Якщо ви маєте власну думку з приводу порушеної чи будь-якої іншої хвилюючої теми чи бажаєте поділитися з колегами своїм досвідом та напрацюваннями, запрошуємо висловитися на шпальтах «Бюлетеня». У такому разі пишіть, будь ласка, на нашу електронну чи поштову адресу. Редакція завжди готова надати сторінки журналу для опублікування ваших матеріалів.

Завершує номер традиційна байка від Марічки Зозулі про те, як бухгалтер кредитної спілки до Держфінпослуг звітні дані подавав.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>