<<< повернутися | обговорити на форумі >>
16 березня 2010 року


Навчально-методичним центром НАКСУ було проведено семінар для членів органів управління кредитних спілок

16 березня у Києві, у приміщенні Київського міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації, Навчально-методичним центром НАКСУ було проведено семінар для членів органів управління кредитних спілок. Викладала матеріал Директор фінансового департаменту НАКСУ Катерина Калустова. Більше двадцяти представників органів управління кредитних спілок з багатьох областей України отримали корисну інформацію щодо регулювання та останніх змін у законодавстві стосовно діяльності КС, функцій, основних завдань, повноважень і обов’язків органів управління кредитних спілок, а також підготовки та проведення загальних зборів.

Цього року НАКСУ планує проводити навчання для членів органів управління кредитних спілок у два етапи шляхом організації оглядових одноденних та розширених семінарів. Наступний одноденний семінар, на прохання кредитних спілок Луганщини, заплановано провести 30 березня 2010 рокуу Луганську. У червні у Севастополі пройде розширений триденний семінар для членів органів управління.

Нагадаємо, що організація навчальних заходів НАКСУ, за бажання кредитних спілок, можлива у будь-якому регіоні України. Заявки на участь у семінарах та на проведення семінарів у вашому регіоні приймаються за тел.: 501-18-74, 501-18-75.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>