<<< повернутися | обговорити на форумі >>
28 квітня 2010 року


Вийшов друком черговий номер (№ 2 (30)) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Вийшов друком черговий номер (№ 2 (30)) «Бюлетеня кредитних спілок України». На перших шпальтах журналу пропонуємо увазі читачів інтерв’ю з новопризначеним Головою Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василем Волгою. Зокрема, у матеріалі викладено нове бачення та пріоритети у діяльності державного регулятора.

27 травня у Києві відбудеться позачерговий з’їзд Української світової кооперативної ради. У зв’язку з його підготовкою у березні у Києві перебував голова цієї організації Ігор Ляшок. Під час візиту до Національної асоціації кредитних спілок України пан Ляшок розповів про майбутню важливу подію та відповів на запитання журналіста «Бюлетеня».

У матеріалі про чергове засідання Ради НАКСУ, що відбулося 16 лютого 2010 року, висвітлено питанню концептуальної позиції Ради НАКСУ щодо окремих законопроектів Верховної Ради України та рішень Кабінету Міністрів, що стосуються кредитних спілок. Під час обговорення змін до діючої Концепції розвитку кредитної кооперації України, присутні опрацювали ключові аспекти функціонування кредитних спілок, які потребують змін . По ряду ключових аспектів функціонування кредитних спілок, що мають бути відображені у Концепції, Радою НАКСУ були прийняті одностайні рішення. Також розглядалися питання щодо державного фонду гарантування вкладів членів кредитних спілок та проекту Постанови Кабінету Міністрів України щодо рефінансування кредитних спілок та щодо саморегулівних організацій.

У статті «Незаможним допоможуть не банки, а кредитні спілки!» Президент НАКСУ Петро Козинець розповів в інтерв’ю журналістові Національного прес-клубу «Українська перспектива», яким чином кредитним спілкам вдається вистояти в період фінансово-економічної кризи.

Черговий номер «Бюлетеня» також містить статистичну інформацію про підсумки діяльності кредитних спілок у 2009 році, аналіз фінансової звітності кредитних спілок — членів НАКСУ за 2009 рік та динаміку основних показників кредитних спілок — членів НАКСУ станом на 01.01.2010 р.

Приємним доповненням до офіційної інформації стали кілька позитивних інтерв’ю — зі спілками-ювілярами та представниками кооперативного руху Литви та Киргизстану.

Як завжди, у журналі ви знайдете консультацію з юридичних питань у статті «Звільнення працівників з ініціативи роботодавця» та методичні рекомендації щодо обліку та звітності.

Завершує поточний номер традиційна байка від Марічки Зозулі.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>