<<< повернутися | обговорити на форумі >>
28 квітня 2010 року


Укладено стратегічний альянс «Дельта Банку» й Міжнародного бюро кредитних історій

27 квітня 2010 року була підписана двостороння угода про співробітництво у сфері обміну й використання кредитно-фінансової інформації між АТ «Дельта Банк» і АТ «Міжнародне бюро кредитних історій» (МБКІ), який став значним кроком у розвитку ринку кредитних історій України.

«Дельта Банк», як один з найбільших гравців на ринку споживчого кредитування передасть у МБКІ більш ніж 3,5 млн. «живих» актуальних кредитних історій своїх клієнтів. Партнерство банку й МБКІ — стратегічний альянс, перший крок до побудови потужного кредитного бюро з найбільшою базою даних для розвитку ефективної системи кредитної звітності в Україні.

« Ми почали процес перемов із МБКІ ще у червні 2009 року. Це крок до цивілізованого фінансового суспільства, коли є незалежне централізоване бюро, яке допомагає банківському ринку в прийнятті рішення щодо позичальника.

Ми сподіваємося, що наші дії стануть прикладом для багатьох інших банків і вони приєднаються до даного альянсу. Тому що чим більше гравців об’єднаються, тим ефективнішою буде співробітництво кожного з нас із бюро», — підкреслив на прес-конференції Марчин Фіглус, заступник голови Ради Директорів АТ «Дельта Банк».

Ірина Миколаєнко, голова правління АТ «Міжнародне бюро кредитних історій», зазначила: «В Україні ринок кредитних історій завершив етап свого становлення, на якому найважливішим елементом є встановлення ефективного обміну інформацією між учасниками ринку для створення максимально повної бази даних суб’єктів кредитування, що стане запорукою функціонування механізму кредитної звітності в цілому.

Підписання договору між МБКІ та «Дельта Банком» стало сигналом, що ринок кредитних історій виходить на якісно новий рівень, а МБКІ стає найбільшим оператором ринку в країні.

Ми високо оцінюємо партнерство з «Дельта Банком», який є лідером у сфері споживчого кредитування. Працюючи з ним, бюро значно збільшить обсяг бази даних і показник результативності пошуку, одержавши основний масив інформації на кредитному ринку (більше 1/3 кредитоспроможного населення України).

На сьогоднішній день МБКІ надає своїм партнерам доступ до найбільшої бази даних кредитних історій, ми отримуємо інформацію з різних джерел — банків, кредитних спілок, фінансових компаній тощо. У наших найближчих планах — підписання договорів з кількома крупними банками і фінансовими установами, що надасть можливість оперувати даними практично всіх кредитних історій України та значно зміцнить лідерські позиції МБКІ на ринку послуг кредитних бюро України».

Довідково

АТ «Міжнародне бюро кредитних історій» зареєстровано 6 квітня 2006 року і здійснює діяльність на ринку України згідно з Ліцензією Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, серія АВ № 397757.

МБКІ є універсальним кредитним бюро, яке працює в усіх сегментах фінансового ринку, надаючи послуги банкам, страховим, фінансовим і лізинговим компаніям, кредитним спілкам та іншим фінансовим установам.

Крім стандартних кредитних звітів, Бюро надає своїм партнерам ряд додаткових послуг, у тому числі: доступ до бази даних Міністерства внутрішніх справ по загублених документах, моніторинг клієнтів для оптимізації управління кредитним портфелем, консультації у сфері кредитного ризик-менеджменту та ін.

Серед засновників Бюро є НАКСУ та ряд кредитних спілок України.

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>