<<< повернутися | обговорити на форумі >>
05 серпня 2010 року


Вийшов друком черговий номер (№ 3-4 (31-32)) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Вийшов друком черговий номер «Бюлетеня кредитних спілок України». Велику увагу у ньому приділено ключовим подіям, що відбулися протягом останніх місяців.

Ви маєте нагоду ознайомитися з матеріалами про позачерговий з’їзд Української світової кооперативної Ради, на якому було внесено зміни до Статуту цієї організації, завдяки чому віднині до УСКР можуть долучитися усі об'єднання українських кредитних спілок світу. Ряд інтерв’ю з шановними гостями, представниками світового та вітчизняного кооперативного руху органічно доповнюють опис події.
Ще дві вагомі події, про які йде мова у цьому номері — XVII Звітно-виборна конференція НАКСУ та Загальні збори ОКС НАКСУ.

Також ви можете ознайомитися зі свіжою аналітичною інформацією — аналізом фінансової звітності кредитних спілок — членів НАКСУ за І квартал 2010 року, наданою фінансовим департаментом НАКСУ.

Ювілейні події у житті кредитних спілок — членів НАКСУ є постійним приводом для спілкування з колегами. На шпальтах "Бюлетеня" публікуємо кілька інтерв’ю з керівниками кредитних спілок, які наразі досягли ювілейних термінів діяльності.

Дискусійний клуб НАКСУ знову запрошує шановних читачів до діалогу. Обговорюватимемо теми втілення ідеї кредитної кооперації на українських теренах та збереження кооперативних принципів. З приводу даної тематики своїм баченням та роздумами діляться Анатолій Олексійович Неділенко, Голова правління КС "Самопоміч" з Калуша, добре знайомий постійним читачам завдяки своїй небайдужості до даного питання та регулярній присутності його статей у вищеназваній рубриці, та керівник Західноукраїнського регіонального центру фермерства і сільськогосподарської кооперації Йосип Децовський.
Нагадуємо, що у дискусії може взяти участь кожен з шановних читачів. Пропонуємо не лишатись осторонь, тому чекатимемо ваших відгуків чи пропозицій на електронну адресу press@unascu.org.ua.

Корисним для учасників ринку кредитних спілок є матеріал, підготовлений фахівцями НАКСУ, з приводу нової редакції Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Зокрема, акцентовано увагу на нововведеннях, що безпосередньо стосуються учасників ринку КС.
Завершують номер пізнавальна публікація "З життя грошей" та традиційна байка від Марічки Зозулі.

Кредитні спілки та інші організації, які не зголосилися на безкоштовне отримання "Бюлетеня кредитних спілок України" при плануванні тиражу, проте мають бажання бути в курсі подій спілчанського руху, можуть придбати його в офісі Національної асоціації кредитних спілок України. Довідки за тел. (044) 501-18-78 або за електронною адресою .

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>