<<< повернутися | обговорити на форумі >>
10/09/2010


Чергове засідання Ради Національної асоціації кредитних спілок України

7 вересня відбулося чергове засідання Ради Національної асоціації кредитних спілок України

На порядок денний поточного засідання було винесено, крім інших, питання про сьогоднішню ситуацію на ринку кредитних спілок та обставини, що склалися у взаємовідносинах з Держфінпослуг, прийом та виключення кредитних спілок з членів НАКСУ та про ситуацію в кредитній спілці "Фортеця". По усіх питання пройшло активне обговорення і були прийняті конкретні рішення.

Як відомо, цьогорічна кампанія масового переліцензування кредитних спілок проходить з великими труднощами. Державний регулятор часто відмовляє в отриманні ліцензій "здоровим" кредитним спілкам з формальних причин, що тягне за собою небезпеку для КС і ставить під загрозу їх існування. За результатами активного обговорення членами Ради НАКСУ з даного питання прийняте відповідне рішення та дані конкретні доручення Виконавчій дирекції, в тому числі і щодо необхідності проведення консультації з ВАКС з метою консолідації зусиль та вироблення плану спільних дій.

На завершення засідання було розглянуто заяву кредитної спілки "Кредит-Експерт" (м. Бориспіль) про вступ до НАКСУ. Після обговорення питання цю кредитну спілку було прийнято у члени Асоціації. Також члени Ради задовольнили заяву кредитної спілки "Борисфен" (м. Київ) про вихід з НАКСУ.

Детальну інформацію про засідання Ради НАКСУ читайте на сторінках свіжого номера "Бюлетеня кредитних спілок України".


<<< повернутися | обговорити на форумі >>