<<< повернутися | обговорити на форумі >>
12/11/2010


Вийшов друком черговий номер (№ 5 (33)) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Вийшов друком черговий номер «Бюлетеня кредитних спілок України». Цього разу на шпальтах журналу висвітлено події у кредитно-кооперативного русі, що відбулися у вересні-жовтні поточного року.

Зокрема, ви можете ознайомитися з докладним звітом Віце-президента НАКСУ, Голови правління ОКС НАКСУ Людмили Кравченко про Єдину Першу конференцію кредитних спілок, яка проходила у Лас-Вегасі (США). Публікацію завершують відгуки лідерів кредитних спілок України, що були учасниками міжнародної події, та статистична інформація по кредитних спілках світу.

У свіжому номері приділено увагу і іншому важливому заходу — щорічній Науково-практичній конференції НАКСУ, проведеній у Єгипті.

Восени цього року у Києві проходив П’ятий Краківський Правовий Форум, присвячений законодавчому забезпеченню й регулюванню всеохоплюючої фінансової системи. Форум був дискусійним майданчиком для політичних керівників та фінансових регуляторів країн регіону. Велику увагу на Форумі було приділено темі кредитної кооперації. Пропонуємо увазі читачів матеріал про захід та інтерв’ю з учасниками Форуму.

Далі читачі можуть ознайомитися з аналітичною інформацією про підсумки діяльності кредитних спілок у І півріччі 2010 року від держрегулятора та доскональним аналізом фінансової звітності кредитних спілок — членів НАКСУ, наданим фінансовим департаментом асоціації.

Кредитні спілки, що відсвяткували ювілеї своїх установ цієї осені, поділилися з колегами на шпальтах "Бюлетеня" своїм досвідом.

Протягом 2010 року доволі часто вносилися зміни до чинного законодавства України. Професійний аудитор прокоментував зміни, що стосуються кредитних спілок як суб’єктів господарювання.

Правильність оформлення кредитних договорів є гарантією їх виконання, тобто обов’язки сторін будуть виконуватись добросовісно та вчасно. Кредитним спілкам стануть у нагоді рекомендації юридичного департаменту НАКСУ щодо важливих моментів оформлення відносин з позичальником, опубліковані у цьому номері "Бюлетеня".
<<< повернутися | обговорити на форумі >>