<<< повернутися | обговорити на форумі >>
22/11/2010


Відбулося засідання круглого столу

На початку жовтня 2010 року уповноважені представники професійних об’єднань майже всіх сегментів небанківського фінансового ринку офіційно звернулися до Президента України, Прем’єр-міністра України та Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва. Підставою до такого безпрецедентного звернення стала ситуація у сфері державного регулювання і нагляду за діяльністю небанківських фінансових установ та проблеми, що виникли у взаємовідносинах ринку з Держфінпослуг (копія заяви додається - завантажити (1,3МБ) >>>).

В рамках реагування на дане звернення за дорученням Прем’єр-міністра України М. Азарова 18 листопада відбулося засідання круглого столу між керівництвом ДФП (у складі більшості членів Комісії) та керівниками професійних об’єднань небанківського фінансового ринку. Від НАКСУ участь у засіданні взяв Президент Асоціації Петро Козинець.

Після обговорення проблем, що були викладені у зверненні, дано доручення підготувати відповідний протокол засідання. Про зміст даного протоколу НАКСУ повідомить додатково.

 
<<< повернутися | обговорити на форумі >>