<<< повернутися | обговорити на форумі >>
10/12/2010


Чергове засідання Спостережної ради ОКС НАКСУ

 

3 грудня 2010 року відбулося чергове засідання Спостережної ради ОКС НАКСУ.

В ході засідання, для участі у якому були запрошені і члени Ревізійної комісії ОКС НАКСУ, було розглянуто комплекс традиційних питань щодо результатів фінансово-господарської діяльності ОКС НАКСУ за 9 місяців 2010 року, проведено обговорення стосовно виконання бюджету за 11 місяців 2010 року, опрацьовано проект бюджету та штатного розпису ОКС НАКСУ на 2011 рік тощо.

Звітуючи перед присутніми, голова правління ОКС НАКСУ Людмила Кравченко, зазначила, що за результатами 3-х кварталів 2010 року усі фінансові нормативи виконано і наразі ОКС НАКСУ продовжує провадити активну роботу з членами ОКС НАКСУ, які припускаються порушення графіків планових платежів за кредитами . При цьому, як і у минулому році ОКС НАКСУ, продовжує процес нарощення РЗПВ.

Після погодження звітів про результати фінансово-господарської діяльності учасники засідання перейшли до обговорення питання про хід виконання бюджету за 11 місяців 2010 року та прийняли інформацію до відома. Також було затверджено бюджет та штатний розпис на 2011 рік.

На завершення засідання спостережна рада розглянула питання про здійснення подання наступним черговим загальним зборам членів ОКС НАКСУ щодо виключення з членів ОКС НАКСУ двох кредитних спілок у зв’язку із порушенням ними Статуту організації.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>