<<< повернутися | обговорити на форумі >>
06/12/2010


Чергове засідання Ради Національної асоціації кредитних спілок України

 

3 грудня відбулося чергове засідання Ради Національної асоціації кредитних спілок України.

Виконавча дирекція НАКСУ звітувала перед присутніми про роботу протягом періоду, що пройшов після останнього засідання Ради НАКСУ. Президент Асоціації поінформував учасників засідання щодо пріоритетних напрямків діяльності Виконавчої дирекції НАКСУ. Крім того, було проінформовано про роботу Навчально-методичного центру НАКСУ по організації навчання, співпрацю із засобами масової інформації, взаємодію з Комітетами Верховної Ради України та іншими організаціями. Окремо було розглянуто питання взаємовідносин з Державною Комісією з регулювання ринків фінансових послуг.

Віце-президент НАКСУ з питань саморегулювання, Директор фінансового департаменту Катерина Калустова надала присутнім інформацію щодо фінансового стану кредитних спілок — членів НАКСУ з детальним аналізом в розрізі різних груп кредитних спілок.

Прийнявши до відома звіт Виконавчої дирекції, учасники засідання перейшли до обговорення головного питання порядку денного, яке стосувалося ситуації на ринку кредитних спілок у зв’язку з конфліктом між ринком та державним регулятором. Президент НАКСУ Петро Козинець надав присутнім детальну інформацію щодо дій Виконавчої дирекції НАКСУ у зв’язку із деструктивною позицією ДФП, включаючи звернення до керівництва держави, засідання круглого столу в ДФП, прес-конференції у прес-центрі Інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ". Учасники засідання ознайомились також зі зверненням до НАКСУ та ін. від 29 листопада, серед головних підписантів якого значиться ВАКС.

Після широкого обговорення даного питання, участь у якому взяла більшість учасників засідання, Рада НАКСУ прийняла рішення: повністю підтримати та схвалити дії та позицію Виконавчої дирекції НАКСУ у ситуації, що склалася у взаємовідносинах між ринком кредитних спілок та ДФП. Своїм рішенням Рада також запланувала ряд додаткових заходів щодо забезпечення послідовної позиції НАКСУ по захисту кредитно-кооперативного руху в Україні.

Голосували: одноголосно всі члени Ради.

Після того, як Катерина Калустова ознайомила присутніх з ходом виконання бюджету НАКСУ за 11 місяців 2010 року та постатейно представила проект бюджету на 2011 рік, члени Ради НАКСУ одноголосно їх затвердили.

Розглянувши наступне питання порядку денного, учасники засідання постановили виключити КС "Меотида" (м. Приморськ Запорізької області) з членів НАКСУ за порушення п. д) ст. 10, Р. ІІІ Статуту НАКСУ.

На засіданні Ради також було розглянуто ряд інших питань щодо діяльності Асоціації та руху кредитних спілок в цілому.

Докладну інформацію про хід засідання ми надамо у свіжому номері "Бюлетеня кредитних спілок України".<<< повернутися | обговорити на форумі >>