<<< повернутися | обговорити на форумі >>
29/12/2010


Вийшов друком черговий номер (№ 6 (34)) «Бюлетеня кредитних спілок України»

 

Вийшов друком черговий номер «Бюлетеня кредитних спілок України». Напередодні новорічних свят журнал урочисто відкриває вітальна рубрика, у якій з теплими щирими привітаннями та інформацією про найвизначніші події у житті КС до колег-спілчан звертаються представники кредитних спілок — членів Асоціації.

Далі у номері ви, зокрема, можете ознайомитися зі звітами про чергове засідання Ради НАКСУ та розширене засідання Ради НАКСУ, що відбулися у грудні року, що минає. Спільним для обох засідань було обговорення питання щодо поточної ситуації, що склалася на ринку кредитних спілок, та пошуку шляхів термінового врегулювання існуючих проблем. Результатом розширеного засідання Ради НАКСУ, на яке прибули майже 50 представників кредитних спілок з усієї України, стало підписання « Відкритого звернення представників кредитних спілок до керівництва держави, громадськості та засобів масової інформації».

Традиційно свіжий номер «Бюлетеня» містить аналітичну інформацію про підсумки діяльності кредитних спілок — членів НАКСУ за 9 місяців 2010 року, підготовлену фахівцями фінансового департаменту асоціації. Крім того, пропонуємо ознайомитися з офіційною інформацією про підсумки діяльності кредитних спілок за 9 місяців 2010 року за версією Держфінпослуг. Впевнені, статистика вас зацікавить.

Оскільки даний номер є, так би мовити, підсумковим у цьому році, до нього увійшли й результати діяльності наших партнерів — Міжнародного бюро кредитних історій.

Крім того, на численні прохання колег у грудневому «Бюлетені» також розміщено статті рекомендаційного характеру стосовно взаємного кредитування КС та узагальнення судової практики з кредитних правовідносин.

Принагідно звертаємо увагу на те, що йде формування бази читачів "Бюлетеня кредитних спілок України" на 2011 рік. Щоб і надалі безкоштовно отримувати журнал, незалежно від членства в НАКСУ, кредитній спілці необхідно надіслати на адресу НАКСУ офіційне прохання про це та заповнену анкету, вкладену у грудневий номер "Бюлетеня".

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>