<<< повернутися | обговорити на форумі >>

08/10/2015

 

Університет банківської справи на базі
Львівського інституту банківської справи
запрошує Вас на постійно діючі курси
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
КЕРІВНИКІВ І ГОЛОВНИХ БУХГАЛТЕРІВ КРЕДИТНИХ СПІЛОК
ТА ОСІБ, ЩО ЇХ ЗАМІНЯЮТЬ

Університет має ліцензію Міністерства освіти і науки АЕ № 636077 від 10.03.2015 року та Договори з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг про співробітництво з навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації для осіб, які проводять діяльність на ринках фінансових послуг № 117/12 від 06.12.2013 року і про співробітництво з проведення екзаменів для керівників та головних бухгалтерів на відповідність знань професійним вимогам за відповідними типовими програмами підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів № 118/12 від 06.12.2013 року.

Лекції, практичні заняття та прийом екзамену проводять провідні фахівці Нацкомфінпослуг, аудиторських компаній та інших державних установ.

Після закінчення навчання видається свідоцтво державного зразка за формою, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

Надання послуг з післядипломної освіти з навчання та прийняття екзамену на відповідність знань професійним вимогам за Програмами підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів кредитних спілок в кількості 1-ї особи складає:

3 500,00 (три тисячі п’ятсот грн.) (без ПДВ)

До вартості навчання включено лекції, практичні заняття, індивідуальні консультації під час занять, підготовка до тестування, методичні матеріали, кава - брейк.

Після успішного складання екзамену видається свідоцтво за формою затвердженою Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Можливе проживання у гуртожитку інституту — 90,00 грн . (без ПДВ) за добу.

Курси проводяться за адресою : м.Львів, вул. Жовківська, 53. Їхати від приміського вокзалу зупинка ТК «Скриня» маршрутними таксі: № 20; №9; №25; №34 до зупинки «Державна Служба Охорони».

У разі відмови від участі в семінарі (з вини слухача) не пізніше ніж за три робочих дні до початку роботи семінару перераховані кошти не повертаються.

Дата проведення навчання та здачі іспитів:

27 - 31 жовтня 2015 року

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном /факс:

 

(032 ) 297 - 72 - 36

Венчур Ольга Іванівна

Телюк Богдана Мирославівна

Борусевич Христина Юріївна

Е -mail: rcpk @lbi.wubn.net

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>