<<< повернутися | обговорити на форумі >>

20/04/2016

Вийшов друком черговий номер (№ 1 (63) «Бюлетеня кредитних спілок України»

Перші шпальти номера присвячені докладній інформації про виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, присвячене проблемам діяльності кредитних спілок, перспективам розвитку та їх законодавчого забезпечення. Інформацію доповнено презентацією віце-президента НАКСУ Людмили Кравченко на тему „Фундаментальні принципи та фінансовий механізм діяльності кредитних спілок. Міжнародний досвід та українські реалії”.

Номер продовжують матеріали про чергове засідання Ради НАКСУ, а також спільне засідання Ради НАКСУ та Правління ВАКС, у якому взяли участь Президент Всесвітньої ради кредитних спілок ( WOCCU ) Брайан Бранч та Директор представництва Національної асоціації кредитних спілок Польщі у Варшаві (Каси Крайової) Павел Гжесік, які перебували з візитом у Києві.

Далі у свіжому номеру журналу розміщено аналіз фінансової звітності КС системи НАКСУ за 2015 рік, а також щорічну динаміку показників кредитних спілок — членів асоціації з інформацією щодо членства, активів та кредитного портфеля за результатами 2015 року.

У зв’язку із внесенням змін до профільного законодавства та переходом кредитних спілок до МСФЗ Навчально-методичним центром НАКСУ регулярно проводяться навчальні заходи, звіт про останні з яких читайте у свіжому номері.

Про свою роботу у рубриці „З життя кредитних спілок” розповіли лідери чернігівської КС „МОЯ РОДИНА”, яка нещодавно відсвяткувала своє 10-річчя, і тростянецької КС „Народний кредит”.

Щороку навесні, незважаючи на вкрай небезпечну ситуацію на Сході України, у м. Сватовому, що на Луганщині, проходить традиційний поетичний фестиваль, Головою Оргкомітету якого є знайомий багатьом спілчанам Євген Дзюба. Свіжий номер журналу пропонує читачам звіт про цю культурну подію.

У березні цього року віце-президент НАКСУ Катерина Калустова взяла участь у спільному міжнародному науково-практичному семінарі на тему „Новації підзаконних нормативних актів у сфері фінансового моніторингу”, на якому зокрема було презентовано досвід Республіки Польща, де ефективно працює ризик-орієнтована система протидії відмиванню коштів та іншим предикатним злочинам. До уваги читачів — докладний матеріал про даний захід, огляд презентацій та детальна інформація про систему фінансового моніторингу Польщі.

Для бухгалтерів кредитних спілок незалежний аудитор підготувала „Бухгалтерський орієнтир”, де зібрано усю актуальну інформацію щодо новацій у бухобліку.

 

 

 

 

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>