<<< повернутися | обговорити на форумі >>

31/05/2016


Всесвітня конференція кредитних спілок, м. Белфаст (Північна Ірландія) з 17 по 20 липня 2016 року

Шановні колеги!

Інформуємо вас про Всесвітню конференцію кредитних спілок, яка відбудеться в м. Белфаст (Північна Ірландія) з 17 по 20 липня 2016 року. Конференцію організовує і проводить Всесвітня Рада кредитних спілок (WOCCU), співорганізатор — Ірландська ліга кредитних спілок.

Вартість участі у конференції:

Вартість реєстрації для учасників делегації від НАКСУ як члена WOCCU — US$ 1095, для інших учасників — US$1695.

Реєстраційний збір сплачується кредитною спілкою самостійно!!!

Спеціальний тариф для супроводжуючих осіб (не приймають участі в офіційних заходах) — US$450.

Порядок ануляції замовлення: анулювання не пізніше 10 червня 2016 року — реєстраційний внесок повертається з утриманням штрафу $100 з кожного учасника, включаючи гостя. Реєстраційний внесок НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ після 10 червня 2016 року.

Організаційний внесок — 1000 грн. для членів Національної асоціації кредитних спілок України, 2500 грн. для не членів НАКСУ, що бажають взяти участь у конференції у складі делегації від НАКСУ.

Переліт (економ клас) — від 15 000 грн. (за умови раннього бронювання).

Вартість одномісного/двомісного номера — від 100 фунтів на добу (3700 грн).

Віза — консульський збір 60 евро.

Мова конференції

Робоча мова конференції — англійська. Синхронний переклад на інші мови може надається за умови, якщо набереться група україномовних або російськомовних з 30 або більше осіб. Синхронний переклад надається на усіх пленарних сесіях і одній з навчальних сесій за рахунок організатора.

Бажаючих взяти участь просимо звертатись до Виконавчої дирекції НАКСУ. Керівникам КС з проблемами по виконанню зобов’язань перед вкладниками настійно рекомендуємо від участі у форумі утриматись.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>