<<< повернутися | обговорити на форумі >>

09/06/2016

 


Шановні колеги!

Згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг «Про затвердження Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ» від 19.04.2016 № 825, фінансові установи, у т.ч. кредитні спілки, протягом трьох місяців з дати набрання чинності цим розпорядженням (з 07.06.2016 р.) мають :

- забезпечити створення та розміщення в мережі Інтернет власних веб-сайтів (веб-сторінок) (у разі відсутності таких веб-сайтів (веб-сторінок) на дату набрання чинності цим розпорядженням);

- розкрити на власних веб-сайтах (веб-сторінках) інформацію, визначену частиною четвертою статті 121 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", в обсязі, встановленому Положенням про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ.

У зв’язку з цим нагадуємо вам про те, що ще з 2008 року сайти кредитних спілок – членів НАКСУ розміщуються на власному сервері НАКСУ і безкоштовно отримують базове супроводження.

Тим кредитним спілкам, які мають намір стати членами НАКСУ, ми також пропонуємо безкоштовну розробку та базове супроводження власних веб-сайтів (у разі ненабуття членства в асоціації веб-сайти будуть видалені протягом трьох місяців).

Для інших кредитних спілок НАКСУ може надати дані послуги за вартістю: розробка та розміщення веб-сайтів на сервері НАКСУ— від 1000 грн., щомісячне обслуговування — від 200 грн.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел. (044) 501-18-78, адреса для листування .

<<< повернутися | обговорити на форумі >>