<<< повернутися | обговорити на форумі >>

05/09/2016

 


Шановні колеги !

 

Нагадуємо Вам, що згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг „Про затвердження Положення про розкриття фінансовими установами інформації в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи та на веб-сайтах (веб-сторінках) фінансових установ та про внесення змін до Положення про Державний реєстр фінансових установ” від 19.04.2016 року №825, кредитним спілкам необхідно до 07 вересня 2016 року:

  • створити і розмістити в мережі Інтернет власний веб-сайт (веб-сторінку) у разі відсутності у кредитної спілки власного веб-сайту (веб сторінки) ;
  • подати до Нацкомфінпослуг реєстраційну картку (Додаток 3 до Положення про Державний реєстр фінансових установ) та письмове повідомлення про зміни (Додаток 12 до Положення про Державний реєстр фінансових установ) у разі, якщо раніше кредитна спілка не надавала до Нацкомфінпослуг реєстраційну картку із заповненим полем «Веб-сайт (веб-сторінка)»;
  • розмістити на власному веб-сайті (веб-сторінці) інформацію, передбачену ч. 4 ст.12-1 Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», в обсязі, визначеному Розпорядженням №825 від 19.04.2016 р.

 

У додатку до цього повідомлення містяться Методичні рекомендації НАКСУ про розкриття кредитними спілками інформації на власних веб-сайтах (веб-сторінках).

Методичні рекомендації НАКСУ про розкриття кредитними спілками інформації на власних веб-сайтах (веб-сторінках)


Ще раз нагадуємо вам про те, що ще з 2008 року сайти кредитних спілок – членів НАКСУ розміщуються на власному сервері НАКСУ і безкоштовно отримують базове супроводження.

Тим кредитним спілкам, які мають намір стати членами НАКСУ, ми також пропонуємо безкоштовну розробку та базове супроводження власних веб-сайтів (у разі ненабуття членства в асоціації веб-сайти будуть видалені протягом трьох місяців).

Для інших кредитних спілок НАКСУ може надати дані послуги за вартістю: розробка та розміщення веб-сайтів на сервері НАКСУ— від 1000 грн., щомісячне обслуговування — від 200 грн.

Більш детальну інформацію можна отримати за тел. (044) 501-18-78, адреса для листування .


<<< повернутися | обговорити на форумі >>