<<< повернутися | обговорити на форумі >>


27/01/2017

26 січня 2017 року у Києві Навчально-методичним центром НАКСУ був проведений семінар на тему «Ліцензування діяльності кредитних спілок». Він є одним із заходів, організованих НМЦ НАКСУ у зв'язку з набранням чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. №913 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)". У семінарі взяли участь більше 20 представників кредитних спілок України.

 

Тему викладала Віце-президент НАКСУ, Голова правління ОКС НАКСУ Людмила Кравченко. Протягом навчального дня було детально розглянуто усі законодавчі нововведення стосовно переліку організаційних, кваліфікаційних та інших вимог, обов'язкових для виконання при провадженні спілками їхньої діяльності, що підлягає ліцензуванню, із залучення внесків та надання коштів у позику, та зміни до Положення про фінансові послуги. У ході семінару викладач надала його учасникам приклади різних видів договорів, зразки документів, які спілки мають подавати для отримання ліцензій, та оновлений зразок протоколу засідання спостережної ради з метою приведення діяльності у відповідність до вимог Постанови КМУ № 913.

Окрім великого обсягу необхідної інформації учасники семінару отримали вичерпні відповіді на велику кількість запитань, яка виникла у них у зв’язку зі змінами у законодавстві щодо ліцензування, а також ґрунтовні збірники методичних матеріалів.

Нагадаємо, що для тих кредитних спілок, які не мали можливості взяти участь у семінарі, Навчально-методичним центром НАКСУ проводиться низка інших заходів, присвячених даній актуальній тематиці. Так, 24 січня було проведено перший вебінар з питань ліцензування, а, враховуючи побажання спілок, наступний вебінар відбудеться 31 січня.

Кредитні спілки — члени НАКСУ, які не матимуть можливості взяти участь у жодному з вищезазначених заходів, забезпечуються методичними матеріалами безкоштовно. Усі інші за потреби можуть їх придбати в електронному вигляді. Заявки на придбання матеріалів прохання надсилати у довільній формі за електронною адресою: . Тел. для довідок: (044) 501-18-74, 501-18-75.

 <<< повернутися | обговорити на форумі >>