<<< повернутися | обговорити на форумі >>

27/11/2017

 

 

Шановні колеги!

 

Нагадуємо вам, що продовжується реєстрація на семінар для голів правлінь та головних бухгалтерів кредитних спілок, який пройде 5-7 грудня 2017 року у санаторії «Хвиля» у передмісті Києва (смт Зазим’я» http://conference-service.com.ua/confhall/full/305/)

 

Теми семінару:

  • актуальні аспекти діяльності кредитних спілок;
  • особливості фінансової та податкової звітності у відповідності до законодавчих новацій;
  • зміни та нововведення Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність», ряду інших законів, що регулюють діяльність кредитних спілок;
  • діяльність кредитних спілок щодо підтримки проекту Закону України «Про кредитні спілки» (№6405).

 

Матеріал викладатимуть віце-президенти НАКСУ Людмила Кравченко та Катерина Калустова. Також участь у семінарі візьмуть віце-президент ВПГО «Спілка аудиторів України», керуючий партнер АФ «Актив-аудит» В.М. Мнищенко та провідний аудитор з питань фінансового обліку, оподаткування та аудиту С.А. Буянов.

 

Вартість участі у семінарі для членів НАКСУ — 500 гривень для одного учасника, 800 гривень — для двох учасників, для слухачів не з числа членів НАКСУ — 700 та 1000 гривень відповідно. Вартість проживання та харчування у санаторії — відповідно160 та 245 гривень на добу.

У вартість семінару включено: транспортування від станції метро «Лісова» до місця проведення семінару та в зворотній бік, кава-брейки, методичні матеріали, участь у дружньому прийнятті.

Заявки довільної форми для участі у семінарі приймаються до 4 грудня на електронну адресу: . Телефон для довідок: (044) 5011875. Реквізити для оплати будуть надані після отримання заявки.

 


<<< повернутися | обговорити на форумі >>